Anykštėnai dalinosi patirtimi

„Litexpo“ parodų ir kongresų centre vyko pirmoji tarptautinė vietos bendruomenių šventė – mugė, kurią kartu rengė Ûkio ministerija ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Renginio tikslas – pristatyti vietos bendruomeninių organizacijų ir vietos veiklos grupių veiklą, regionų vietos produktus, verslus, turistinius maršrutus, edukacines programas Lietuvoje ir užsienio valstybėse.
Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau kaip 1800 vietos bendruomenių, 2016-ieji paskelbti Bendruomenių metais. Anykščių rajoną bendrame Utenos apskrities stende pristatė Piktagalio, Skiemonių, Šlavėnų bendruomenių atstovai, Debeikių moterų veiklos centras demonstravo edukacinę programą „Vilnos kelias“.
Bendruomenių stendus lankė ir bendruomenių veikla domėjosi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
Tarptautinės vietos bendruomenių mugės metu vyko ir konferencija, kurioje Lietuvos ir užsienio šalių pilietinės visuomenės organizacijos dalijosi patirtimi, vyko diskusijos kaip sustiprinti miesto ir kaimo integracinius ryšius, daug dėmesio buvo skiriama socialinio verslo plėtros galimybėms vietos bendruomenėse.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.