Anykščiuose turistai pasilieka nebe vienai dienai

Anykščių turizmo informacijos centras skelbia, kad palyginus su praėjusiais metais, turistų srautai Anykščiuose mažai kuo pasikeitė. Jo vadovė Vilanda Reikalienė džiaugiasi, kad dažnas lietuvis renkasi tiek Anykščių kraštą, tiek kitus Lietuvos rajonus, o tendencija "Keliaukime po Lietuvą" vis dar gaji. Į Anykščius atvyksta vis daugiau šeimų, kurios savo atostogų į užsienį neplanuoja.
Taip pat pastebima tendencija, jog į Anykščius turistai atvyksta nebe vienai dienai, nes didelė paslaugų bei lankytinų vietų pasiūla prailgina atvykstančiųjų viešnagės trukmę.
"Prasiplėtė nakvynės paslaugų spektras. Turim ir privačių butų, jeigu žmonės ieško elementarios nakvynės be jokių viešbučio ar SPA paslaugų. Turim ir kaimo turizmo sodybų. Tad žmonės pagal savo poreikius ir finansines galimybes laisvai gali rasti nakvynę Anykščiuose. O tai mus itin džiugina, nes žmonės pasilieka vienai, o gal net dviems nakvynėms. Automatiškai aplanko daugiau vietų ir palieka daugiau pinigų Anykščių rajone".
Taip pat V. Reikalienė pasidžiaugė, kad Anykščių verslas teikiamai reaguoja į turistų poreikius. "Reikėjo daugiau nakvynių vienų, jų atsirado. Reikėjo maitinimo vietų – naujų maitinimo taškų turim. Labai džiugu, kad mūsų verslas į aplinką reaguoja ir reaguoja taip, kaip reikia mūsų atvykstančiam lankytojui".

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.