Anykščiuose tai būtų neįmanoma?

Šiandien iškilioji „valstietė“ Dovilė Šakalienė ir vėl sublizgėjo. Pradėjo „dirpt“. Šį kartą be penkių minučių Socialinės apsaugos ir darbo ministrė, profesionalė, kažką, tik nelabai aišku, ką sugalvojo prieš žiniasklaidą – bandys nurodyti, ką, kaip bei apie ką rašyti. Tik vėl išėjo kaip išėjo – dar kartą užsilipo ant to paties grėblio ir gavo pylos nuo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio.
D. Šakalienė kartu su frakcijos kolegomis Zenonu Streikumi ir Robertu Šarknicku Seime užregistravo įstatymo pataisas, kurios įpareigotų žiniasklaidą, kad bent pusę turinio sudarytų pozityvi informacija.
Þiniasklaida visuomet buvo verslas, išskyrus nacionalinę žiniasklaidą. Ji puikiai žino, kuo gyvena eiliniai piliečiai ir kai tik atsiras poreikis ar noras labiau domėtis menu, kultūra ar sportu, o ne nelaimėmis ar sensacijomis, pasikeis ir be priverstinių įstatymų. Kavinė negamina nemėgstamų patiekalų, siuvėjas nesiūna nemadingų rūbų, o santechnikas nedirba veltui. Tokia ta rinkos ekonomika, nors ir nevisai laisvos rinkos.
Atrodytų, jog D. Šakalienė tikrai turėtų ką veikti, kad ir cenzūruodama „Nykščiai.lt, jei nerastų svarbesnių darbų. Tačiau tai, kaip minėta, atrodo iš pirmo žvilgsnio – peržiūrėjus naujienų portalo publikacijas, kurios dar vadinamuosiuose „puslapio topuose“, toks rezultatas beveik ir išeina, kokio įstatymu  siekia  parlamentarė.
Pati ji jau beveik spėjo pripažinti, kad nepavyko ir žada atsiimti siūlymą.
I.Girčio nuotrauka
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.