Anykščių karatė klubo „Takas“ auklėtinių pergalės

Praėjusį savaitgalį, Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionatas. Varžybose dalyvavo 287 sportininkai iš 52 karatė sporto klubų.
Anykščių karatė sporto klubą atstovavo 10 sportininkų. 12-13 metų amžiaus grupėje varžybų vicečempione tapo Augustė Aleksandravičiūtė, trečiąsias vietas iškovojo Luknė Gurskutė. Vaikinų tarpe Titas Simonavičius ir Tadas Þilys užėmė 5-8 vietas. 13-14 metų amžiaus grupėje Ineta Šareikaitė iškovojo trečiąją vietą.
14-16 metų amžiaus grupėje vyko atranka į Lietuvos kyokushin karatė jaunučių rinktinę. Puikiai pasirodė Klaudija Valikonytė iškovojusi trečiąją vietą ir tapo kandidate į rinktinės sudėtį, kuri šių metų lapkričio mėnesį vyksta į Europos jaunučių čempionatą. Vaikinų tarpe puikiai pasirodė Gytis Kiškis, kuris varžybose iškovojo 5 vietą. Įveikęs 2 varžovus Gytis dėl patekimo į pusfinalį pralaimėjo sportininkui iš Akmenės, kuris vėliau tapo varžybų nugalėtoju.