Antroji pergalė iškovota skambiai

Penktadienio vakarą Anykščių „KKSC-Elmio“ krepšininkai pasiekė antrąją pergalę RKL čempionato B diviziono B grupėje.

Anykštėnai rezultatu  68:50 (26:10, 15:17, 19:8, 8:15) nugalėjo  „Kazlų Rūdos“ komandą. Po ketverių rungtynių  anykštėnai turi dvi pergales ir du pralaimėjimus.

Penktadienio rungtynėse  anykštėnai galingai startavo, po pirmojo kėlinio   „KKSC-Elmis“ pirmavo rezultatu 26:10. Laimėjo jie ir dar du kėlinius, tik paskutiniame šiek tiek atsipalaidavo, tad skirtumas nebuvo triuškinantis.  „KKSC-Elmis“ nugalėjo rezultatu 68:50. Anykščių komandos gretose rezultatyviausiai žaidė T.Jodelis (21 tšk.), Ž.Žiukas (13), G.Žiukas (11), G.Šniaukštas, A.Andriejauskas ir A.Jakštonis (po 6). Ž.Žiukas atliko ir 9 rezultatyvius perdavimus. Susitikimą stebėjo daugiau nei 200 žiūrovų.

O lapkričio 2 dieną, anykštėnai nusileido  išvykoje 69:86  „Kaišiadorių“ ekipai.Rezultatyviausiai žaidė Tautvydas Jodelis, pelnęs 23 taškus. Aurimas Andriejauskas pridėjo 11, Žygimantas Žiukas ir Donatas Radžiūnas po 8 taškais..

Kitas namų rungtynes „KKSC-Elmis“ žais lapkričio 17 dieną, kai priims Vilniaus „Steką-Rivilę“. Rungtynės prasidės 14.00 val.