Antrasis turas prasideda antiagitacija

Po Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Gintauto Palucko pareiškimo apie tai, kad rems „valstiečių“ kandidatus vienmandatėse, du šios partijos kandidatai vis dėl to ragina remti konservatorius, vienas iš jų minėjo ir ką pasirinktų remti Deltuvos šiaurinėje apygardoje.


LSDP sąraše kandidatavęs politologas Liutauras Gudžinskas ir ekonomistas Vaidas Navickas kviečia palaikyti Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionys demokratai kandidatus. Tiesa, L.Gudžinskas vis dėlto vienam „valstiečiui“ padarė išimtį.

„Ten, kur varžosi TS-LKD ir LVŽS atstovai, aš visgi kviesčiau palaikyti konservatorius. Kad ir kaip bežiūrėsi, LVŽS yra vieno oligarcho valdoma partija-įmonė, kuri per šią ketverių metų kadenciją ne sykį bandė paplauti demokratinių institucijų pamatus. O tai, kad įgyvendino mokesčių reformą „milijardas – milijonui“, rodo ir jos požiūrį į viešąjį sektorių. Galiausiai – tai, kad net nebandė parengti savo pačių programos, o pavogė ją iš valstybės institucijų, rodo, kad partija neturi nei intelekto, nei savigarbos. Vienintelę išimtį daryčiau Tomui Tomilinui, kuris 49-oje Deltuvos Šiaurinėje apygardoje rungiasi su Sergeju Jovaiša. Tikiu Tomo nuoširdumu siekiant socialiai teisingesnės Lietuvos. Kviečiu jį palaikyti“, – kaip vienintelį kairįjį, vertą paramos antrajame ture, T.Tomiliną išskyrė L. Gudžinskas savo įraše.

Kibirkštys tarp socialdemokratų ir „valstiečių“ prieš Seimo rinkimus skaidė plačiai. Valstiečių pirmininkas Ramūnas Karbauskis ne kartą kalbėjo, kad socialdemokratai po rinkimų rems konservatorius, o G.Paluckas tai neigė. Kol kas Deltuvos šiaurinėje apygardoje kandidatavę ir į antrąjį turą nepatekę kandidatai nepasisakė, ar S.Jovaišą, ar T. Tomiliną ragins remti už juos balsavusius rinkėjus.
Priminsiu, kad po pirmojo rinkimų rato Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškovojo 23 mandatus. LVŽS – 16 mandatų, Darbo partija- 9 mandatus. LSDP – 9 mandatus. Laisvės partija – 8 mandatus, Liberalų sąjūdis – 6 mandatus. kol neįvyko antrasis rinkimų turas vienodus šansus suformuoti daugumą turi tiek dešinieji, vedami konservatorių, tiek ir kairieji, kuriuos telks „valstiečiai“.

Linas BITVINSKAS

14 komentarų

 1. politologas gudzinskas siulo nebalsuoti uz valstiecius bet balsuoti uz valstieti . Dzin politologe kam tas valstietis opozicijoje

  • FAKTAS KAIP BLYNAS

   Tiesiai ir atvirai pasakysiu: ŠIANDIENĄ LABAI SVARBU NEBEATIDUOTI NEI VIENO BALSO DAUGIAU KONSERVATORIAMS. Lietuvos labui svarbu ! 🙂 Ir taip per daug jiems davėme. Kitaip ir vėl graušite nagus kaip kad graužėme prie Kubiliaus – Valinsko naktinių reformų.
   O Jovaišai pagarbiai štai ką pasakysiu: Sergiejau, gana! Aštuonius metus sėdi Seime. Tvarkingai, disciplinuotai balsuoji, o ką nuveikei Lietuvai? Ką Anykščiams? Laiku pasiimdavai sočią algą ir tiek? Sakau tau kaip „Batkai“: Išeik! Gana! Na kiek gi galima!?

 2. Balsuodamas už Tomiliną,anykštėne, neraudok ir nerypauk, kad Anykščiuos viskas blogai… Tautos didžioji dalis lyg ir praregi, kad su kairiaisiais nepakeliui…

 3. Ponai ir ponios agitatoriai, nesiparinkite. Pasakysiu štai ką: Jei norite, kad Seimo narys jums galėtų ir norėtų padėti, rinkitės tą, kuris turi įtakos savo partijos vadovybėje ir todėl jo galimybės yra didesnės. Ar turi tokią galią S.Jovaiša – eilinis eiliniausias TS-LKD partietis? Ne! Todėl ir sėdi tyliai susigūžęs, klusniai balsuodamas kaip liepia. Jis savo partijos nuomonės neformuoja, nes tokių galių neturi. Visai kitaip yra su T.Tomilinu. Jis Valstiečių partijos vadovybėje, yra pirmininko pavaduotojas. Galių nuveikti nemažai gero Anykščiams turi. Būdamas išrinktas sąrašu jis nei pareigos, nei jokios prievolės dirbti Anykščiams neturės. Visai kitaip, jei anykštėnai išsirinks jį savo – butent savo! – kandidatu į Seimą. Tik tokiu atveju T.Tomilinas, panaudodamas savo galimybes ir įtaką, dirbs efektingai Anykščių rajono žmonėms. Išvada akivaizdi: Anykščių rajonui žymiai naudingiau turėti savuoju Seimo nariu T.Tomiliną, negu S.Jovaišą. Ką gi gero Jovaiša iki šiol galėjo ir nuveikė? Ir visa čia aritmetika. Teorijos teorijomis, o praktika, deja, yra tokia! Konservatorių skaičius šiame Seime ir taip jau bus pakankamai didelis. Nereikia leisti jiems dar labiau išnaglėti.

 4. ka tu cia svarbu paistai Pats karbovskis sake busim opozicijoj alga ta pati . Ir is tomuko tuscia vieta .JOVAISA UZ ANYKSCIUS

  • Neiškraipyk prasmės

   Aštuoni metai, kaip S.Jovaiša Seime ir vis už Anykščius ! Ir ką gi nuveikė? Gal jau gana,a ?

 5. Visi tik NE

  NE NE Koncervatoriams ! Privadovavo 30 metu !

  • Tiesiai šviesiai!

   Ar A.Kubiliaus – A.Valinsko „naktines reformas“ pamiršote? Kaip karpė jūsų algas, pensijas, net invalidumo pašalpas atsimenate? Nei vieno balso daugiau už konservatorius! Norite vėl keturius metus kentėti?

 6. TIK BE KONSERVATORIŲ

  RINKDAMI KONSERVATORIUS SU ŠIMONYTE PRIEŠAKY ,VĖL NORIT NAKTINIŲ REFORMŲ,PENSIJŲ IR ATLYGINIMŲ MAŽINIMO? LABAI GREIT VISKĄ PAMIRŠOT?30 METŲ KONSERVATORIUS KEITĖ SOCDEMAI,O JUOS KONSERVATORIAI IR KĄ TURIM TIK IŠAUGUSIUS LANZBERGIŲ MILIJONUS IŠ POLITIKOS.MILIJONUS GALIMA SUSIKRAUTI IŠ VERSLO,O POLITIKOJE TIK MULKINANT IR APGAUDINĖJANT LIAUDĮ.

 7. Tiesiai šviesiai

  Ne Kubiliaus ir Valinsko naktinės reformos buvo,o KUBILIAUS IR ŠIMONYTĖS…NEPAINIOKIT.

 8. NÉE koncervams

  Neeee koncervams ! Stop !

 9. Lietuvi jei tau negaila alimentininko Tamilino paliktu triju vaiku tai tu balsuoji uz Jovaisa

 10. Katilines jau

  pamiršo beretininkai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.