Antrasis kandidatas Anykščiuose

Kova dėl prezidento posto spartėja. Šią savaitę  Anykščiuose lankėsi ir su verslininkais susitiko kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda.

Susitikimas su verslininkais vyko Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji bibliotekoje. Kaip sakė bibliotekos direktorius Romas Kukta, G. Nausėda vyko su komanda į Kupiškį ir pakeliui sustojo rytinės kavos Anykščiuose.
„G. Nausėda pageidavo susitikti su verslininkais. Jis nieko nežadėjo ir agitacinių kalbų nesakė. Susidarė įspūdis, kad jis renka duomenis apie regionus. Vizitas buvo grynai pažintinis“, – pasakojo R. Kukta. Pasak direktoriaus, su pretendentu pageidavo susitikti 6 Anykščių verslininkai.
Priminsiu, kad pirmasis iš pretendentų į prezidentus Anykščiuose apsilankė Arvydas Juozaitis. Beje, A. Juozaitis šį mėnesį žada atvykti į  Andrioniškį.

Linas BITVINSKAS

12 Komentarai

 1. aiškiai aiškus,,,,

 2. Atsibodę klausyti

  Ech kandidatai kandidatai…argi Lietuvai reikia tokių kandidatų…manau reikia žmogaus kuris yra praktiškai padirbėjęs Lietuvos labui o ne kalbėtojai…argi neužtenka Lietuvai iki šiol turėjusių kalbėtojų…pasinaudojusių žodžio laisvė…

 3. Nemanau, kad žmogus pastoviai sekantis pasakas( banko analitikas, ištisai gazdino kad tuoj prasidės krizė, o krizės prasideda dėl bankų kaltės) sugebėtų būti geras būt šalies prezidentas.

 4. Bankai sutartis raso mazomis raidemis, kad ne tam, kad mums lengviau skaitytusi !!!! Kokie toki kelia….

 5. tik ne bankininkas...

  Jiems paprasti eiliniai zmegeliai ,tik kaip pasipelnimo saltinis. Nemanau ,kad G. Nausėda aplamai butu tinkamas kandidatas . Pastarajam visada “matosi krize” ir kaip analitikas ,pastoviai gasdina ir taip jau dauguma varganai gyvenanciu… ,jis iki ausu sulindes bankams.

 6. kaip sunku ant Lietuvos surasti tinkamą žmogų,kuris mus suprastų ir padėtų .Nu nėra , nu Nausėda, nu Ušackas,gal yra tinkamiausi iš visų

 7. Rinkit Skvernelį-ne bankininkas.

 8. Negi ponui bankininkui įdomūs paprasti lietuviai? Su prastuomene toks nebendraus. “Ne lygis’. Va, verslinykai bent pinigėlio prilaiko. Pinigas vietoj Dievo….

 9. jei neturi pinigų, tai tu ir ne žmogus?

 10. Kada Nauseda, Maciulis ar kiti ekspertai pasakys kelintais metais Lietuvoje veikiantys bankai prades moketi mokescius?

 11. balsuosiu uz Česka iš Piktagalio

 12. Ne Prezidentas šitas ponas… nuklydęs nuo realaus gyvenimo, pasakas seka…..ir tos tik verslininkams

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.