Antrajame ture – debiutantų medaliai ir „dviratininkų“ triumfas

Liepos 4 dieną krepšinio gerbėjai užplūdo Svėdasus – čia buvo surengtas antrasis Anykščių rajono 3×3 krepšinio čempionato turas.

Nenuspėjamą kovą dėl nugalėtojų titulo pranašavo jau rezultatai grupėse – Kavarske čempione tapusi „Taurus“ ekipa užėmė tik trečią vietą ir į pusfinalį nepateko.

A pogrupyje vilniečius aplenkė „Kodėl gi ne“ ir „Taifūno“ komandos, sau už nugaros taip pat palikusios „Nepaėjo korta“ ir „Kavarsko malūnus“.

B pogrupyje sėkmingiausiai pasirodė „Dviraciudalys.lt“ ir „Kavarsko“ ekipos, kurios pranoko „Teradentos“, „Mersedes“, „Spiningo“ ir „Gandrelos“ komandas.

Pusfinalyje debiutantai „Kodėl gi ne“ (R.Šližys, Ž.Žiukas, P.Leonavičius) bandė kibti į atlapus „Kavarskui“ (T.Laurinavičius, A.Kvietkauskas, M.Sausaitis ir T.Urbonas), tačiau patyrė nesėkmę 7:9.

„Dviraciudalys.lt“ emocingoje dvikovoje 9:6 palaužė „Taifūną“ (L.Širmenis, T.Jodelis ir E.Sriubas).

Be keitimų rungtyniavę taifūniečiai neatsilaikė ir mače dėl trečiosios vietos – juos nukovė „Kodėl gi ne“ ekipa (10:7). Didžiajame finale „Kavarskas“ bandė įgyvendinti tai, ko pavyko pirmajame ture namuose, bet „Dviraciudalys.lt“ (B.Urbonavičius, G.Asačiovas, D.Radžiūnas, S.Butkys) paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 9:8.

Moterų tarpe bronzos medaliai atiteko „Kupiškio TVM“, sidabro – „Kupiškio merginoms“, aukso – „Pagalvok“ komandai. Jaunimo grupėje triumfavo kupiškėnai, aplenkę troškūniečius, kavarskiečius ir svėdasiškius. Veteranai „Mersedes“, žaidę be konkurencijos B pogrupyje, taip pat džiaugėsi apdovanojimais.

Anykščių KKSC dėkoja Svėdasų Juozo Tumo Vaižganto gimnazijos direktorei Kristinai Dilienei, kūno kultūros mokytojui Vytautui Juciui ir Svėdasų seniūnui Sauliui Rasalui už pagalbą organizuojant renginį ir įsteigtus prizus.

akksc.lt

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.