Antrąją šventės dieną užbaigė koncertai

Šeštadienio vakarą anykštėnai galėjo rinktis iš gausios koncertų pasiūlos.

19 val. miesto parke koncertavo populiariosios muzikos grupė „Užgaidos“ (vad. Regina Stumburienė) ir kapela „Grieža“ (vad. Kęstutis Grigaliūnas) ir Romas Dambrauskas su gyvo garso grupe

19 val. prie miesto kempingo „Po žvaigždėm“ koncertavo  dainų autorės ir atlikėjos Deimantė Kavaliauskaitė ir Urtė Jovaišaitė bei pramoginės muzikos grupė „Puella“ (vad. Rūta Aglinskienė),

GJan (Greta Jančytė) su gyvo garso grupe

20.00 val. Vyskupo skvero papėdėje grojo Mantas Bendžius, grupės „Kieno mishke kankorezhiai“ ir „Michael Frishman Show“.

Šventinį vakarą vainikavo įspūdingas fejerverkų šou.

9 komentarai

 1. anykštėnė

  Puikus oras, gerai organizuoti muzikiniai renginiai, visiems pagal pomėgius. Nuostabūs fejerverkai. Ačiū visiems organizatoriams, savanoriams, visiems kurie prisidėjo prie šventės.

 2. fantazijos nulis

  koncertas prie tilto buvo apgailėtinas. Geriau būtų vienas padorus koncertas, nei trys prasti, su palapinėm vietoj scenų. Negalėjau patikėti, prie tilto, girdėdamas perdainuojamas slaviškas dainas. Yra nebrangių ir kokybiškų atlikėjų, kaip Januškos džiazo dainavimas su grupe ar ta pati Baiba, ar kas nors iš bardų scenarijaus. O čia atvažiavo nežinia kas su itin prastu dainavimu ir be savo kūrybos. Tik fejerverkai neblogi.

  • Baiba tu baiba

   Tai kad visi trys koncertai buvo geri, parke vyresnio amžiaus žmonėms, prie tilto ir kempinge jaunimui. Jūs pažiūrėkit, kokios minios jaunimo buvo susirinkę paklausyt. Jei tas koncertas jums nepatiko, reikėjo eit į kitą. Dambrauskas, pvz., visai gražiai padainavo,

   • Kas tai taip sakė

    Kad visi koncertai buvo geri., tai gali sakyti tie, kas juos organizavo.Vienintelis dar dar, tai Džan ar Gjan, kaip ten. Manau visai prastas sprendimas daryti kelis koncertus, žiūrovų srautai, kaip buvo teigiama buvo nesureguliuoti, jų niekas net ir nesistengė reguliuot .Balsuoju už vieną gerą produktą, o ne penkis prastus.

    • Baibos gerbėjui

     Kas tau geras, gal kitam šūdas. Gerai, kad buvo iš ko rinktis.
     P.S. Neorganizavau ir išvis miesto kultūriniame gyvenime nedalyvauju.

 3. Pritariu, kad tokio lygio kultūros miestui, kaip Anykščiai jau bebepakanka tokio žemo lygio perdainuotų rusų gabalų.Kai klausiau, pagalvojau, kad reikia iš kažkur tas grupes IŠTRAUKT. Manyčiau, kad ieškokite patarimo dėl koncertų sudėliojimo iš profesionalų, nes jau kokie treti metai lygis eina prastyn. Ir tai tikrai ne dėl pinigų matosi o dėl nesupratimo.Sėkmės kituose renginiuose.

 4. Scena atlikėjams šventės metu gali būti suteikta, bet susimokėti turi žiūrovai, o ne iš biudžeto

  • Dar nepriaugo visuomenė iki kultūringo dalyvavimo kūltūros renginyje. Todėl užsakovai ( organizatotiai) orrntuojasi į daugumą, beja, gal ir patys neturi gerų vadybinių ir vertinimo gebėjimš dėl muzikos ir koncertų renginių miesto šventėje.

 5. Visos respublikos visų miestų miesto šventės yra kasmet labai panašios.Parodos, dienos metų savų darbuotojų ir saviveiklos koncertai, rateliai, žaidimai, garbės piliečių vardų teikimai.Na o vakare koncertai , po koncertų, fejerverkai. Dar keletas metų ir žmonės pradės ieškoti prasmės, tikslo ir t.t.Tokio pobūdžio miesto šventės išsigims ir taps nebereikalingas šitas masinis apsipirkimas, valgymas, betikslė migracija iš vienos vietos į kitą. Viskas gyvenime keičiasi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.