Antrą kartą nugalėjo autsaiderius

Sausio 19 dieną Anykščių KKSC-„Elmis“ išvykoje susigrūmė su „Kazlų Rūdos“ krepšininkais ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 52:59. Daugiausia taškų anykštėnams pelnė Žygimantas Žiukas (13) ir Gaudvinas Šniaukštas (12).

Beje, pergalė nebuvo tokia jau lengva, nes po košmariško pirmojo rato, kuomet buvo patirta net 13 pralaimėjimų iš eilės, 2019-ųjų startą „Kazlų Rūdos“ pradėjo pergalėmis. „Kazlų Rūdos“ krepšininkai savo aikštėje netikėtai lengvai rezultatu 87:71 nukovė LKSK (2-13) atstovus, o svečiuose RKL B diviziono autsaideriai pasiekė dar vieną pergalę rezultatu 86:85 nukaudami Kauno krepšinio akademijos „Snaiperis“ (4-11) atstovus. Artimiausi varžovai turnyro rikiuotėje (LKSK) jau pavyti, o 12 pozicijoje, kuri garantuoja vietą atkrintamosiose, esanti komanda turi vos vieno taško pranašumą. Tad panašu, kad B grupėje laukia itin karštas ir intriguojantis antrasis ratas.
B diviziono B grupėje pirmauja Vilkaviškio „Perlas“ (15 pergalių 2 pralaimėjimai), Vilniaus „Stekas-Rivilė“ ir Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ (14 ir 3). 6-8 vietas dalijasi kaimynai Rokiškio „Feniksas“, Kupiškio KK „Kupiškis“ ir Anykščių KKSC-„Elmis“, turintys po 10 pergalių ir 7 pralaimėjimus. Dėl taškų santykio anykštėnai užima kol kas 8 vietą.

Vienas komentaras

  1. Sveikinimai!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.