Antanui Smetonai – nulinis anykštėnų dėmesys

Kovo 9 dieną, penktadienį,  Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių bibliotekoje vyko Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“.
Diskusijoje dalyvavo Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjas, Seimo narys, teisininkas dr. Stasys Šedbaras ir Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune istorikė, prezidento Antano Smetonos gyvenimo ir veiklos ekspertė dr. Ingrida Jakubavičienė.
Deja, anykštėnų nesudomino nei klubas, nei pati paskaita apie garsiausią Lietuvos prezidentą. Svečių penktadienio vakarą klausėsi vos keli anykštėnai.

Plačiau – „Šilelyje“.
 Linas BITVINSKAS

11 komentarų

 1. sudo gabalas

 2. pasakojo kaip per upely bego ??

 3. tai rezimo ir dar pabeges prezidentas -neidomu

 4. MIESTIETIS

  Kas gali eiti į renginį su Šedbaru? Gaila, kad čia rašinėja kagėbistai komentarus. Gerb. prezidento A.Smetonos valdymo metu Lietuva stiprėjo, turtėjo, nežiūrint į tai, kad vyravo autoritarizmas. Jaunimas buvo auklėjamas patriotiškai, o ne taip kaip dabar – emigruot 18-os sulaukus ir spjaut į protėvių žemę. Valio nutautėjimui ir globalizmui. Kas pastatys apkiautusius LT politikierius į vietą, gal marsiečiai? Jei A.Smetona būtų likęs, būtų bolševikų nukankintas ir nužudytas. Keista, kad Adamkui neprikaišiojamas emigravimas iš Lietuvos, o štai Smetona kaltinamas. Neišaiškinta, kokiom keistom aplinkybėm(gaisro metu) žuvo Smetona JAV. Gal „netyčia“?…

 5. Grietinele

  Smetona,Lietuvos išdavikas ,pabego su svita I użsieni ,palikes tauta kaip sau nori. Ir mes turim gerbt uż tai ? Neklaidinkit jaunimo .

 6. Visada įdomu sužinoti daugiau.Na o pabėgo ir Zuokas su Šimėnu .Ir nieko sau gyvena.

 7. Tadas Blinda

  Dabartine prezidente irgi pabėgo i Amerika vos Rusija surengė pratybas arčiau Lietuvos. Nieko čia nuostabaus.

 8. Viešintiškis iš Kauno

  Aš irgi pabėgau iš kolhozo…

 9. Viešintiškiui

  Nemeluok! Tai kolchozas pabėgo nuo tavęs. 🙂

 10. Tautietis su kiaušiais

  Nei į TSRS grįžti, nei į Rusiją aš nenoriu. O va ES į BRIKS aš pakeisčiau. Ir rinka lietuviškoms prekėms keliskart didesnė negu ES, ir niekas neprievartauja durnas sankcijas vykdyti kenkiant savai ekonomikai. Visgi surizikuočiau… 🙂

 11. Tai kad ne nulinis, jeigu dalyvavo dešimt žmonių. Nulis nėra dešimt. O didžiausio dėmesio paskaita sulaukė gimnazijoje. Taip ir turi būti tikriausiai, jauni žmonės, gimę Nepriklausomoje Lietuvoje, nėra paveikti sovietinės propagandos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.