Antanas Baura „už“ ar „prieš“

Vakar vakare Seime vyko balsavimas dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio  atstatydinimo. Kaip skelbiama žiniasklaidoje, balsavime dalyvavo tik 11 Seimo narių. Trys Seimo nariai balsavo už tai, kad V. Pranckietis būtų atleistas, septyni – kad liktų poste, o vienas biuletenis buvo sugadintas. Iš valdančiųjų salėje liko tik valstiečių frakcijos nariai Antanas Baura ir Virginija Vingrienė, taip pat „socialdarbietis“ Antanas Vinkus.

Kaip balsavo anykštėnus ir dalį panevėžiečių Seime atstovaujantis A. Baura, nežinoma. Aišku tik viena, seimūnas tautos dalies, kurią jis atstovauja, nuomonės neklausė.

Apie spalio 15-osios vakaro balsavimą savo nuomonę išsakė ir Prezidentas Valdas Adamkus.   „Tai ką mes matėme vakar vakare… aš tikiuosi, kad Lietuva niekada daugiau tokioje padėtyje neatsidurs. Tiesiog sunkiai protu suvokiama, kad 11 asmenų atlieka 141 atstovo darbą. Tai yra ne tik pajuoka, tai yra nesąmonė. Tikiuosi, kad niekas neturės pergyventi to, ką mes pergyvename šiuo metu vidaus politikoje”, – Eltai sakė  Prezidentas.

NYKŠČIAI

8 Komentarai

  1. Seimo rinkimai po metų.

  2. tikrai kietas …mažai tokių…

  3. Cirkas, gaila kad mokame mes visi

  4. Šaunuolis baura

  5. Ar tai reiškia, kad Ramūną išdavė?

  6. Pirmą kartą jaučiau pasididžiavimą už savo Seimo narį.

  7. Pirmiausia: kur dingo M. Fergizienės komentaras? Gėda Nykščiams. Antra: Pranskietis niekada nebuvo žmogumi, kuriuo galima pasitikėti. Trečia: Pasirodo ir Baura pasitikėti negalima.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.