Antanas Baura kratosi vadovavimo

Seimo narys anykštėnas Antanas Baura pareiškė, kad nenorėtų vadovauti Ekonomikos komitetui.

Šis postas atsilaisvino, kai buvęs šio komiteto pirmininkas Rimantas Sinkevičius tapo ekonomikos ir inovacijų ministru. Kvota vadovauti Seimo Ekonomikos komitetui priklauso Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai, o šiame komitete dirba du „valstiečiai“ A. Baura ir R. Miliūtė.
„Tikrai nenorėčiau vadovauti komitetui, siūlyčiau Ritą Miliūtę. Tai jauna perspektyvi politikė, visa ateitis jai priekyje. Pirmininkės pareigose ji įgytų patirties“, – „Eltai“ kalbėjo A. Baura.

NYKŠČIAI

18 komentarų

 1. Baura ekonomikai….Gražu

 2. Bijo!!!!!!!!!!!!!!

  • Na čia dabar!

   Baura tik Vaiginą nuo karbauskinės partijos prakišinėti į merus tesugebėjo. Deja, susimovė. Daugiau anas niekam netinkamas.

 3. Protingas sprendimas, tegu jaunimas sukasi, teikia naujas idėjas.

 4. višta, netyčia papuolusi seiman, vadovautų ekonomikos komitetui… O ir patirties tai kelias statines pasisemtų – per keturis mėnesius…

  • Pavydas ima, kad žmogus per tokį trumpą laiką tokią patirtį turi? Mokytis reikia, ne varnas skaičiuoti 🙂

   • Nematau ko čia pavydėti, nesu seimo narys ir nepretenduoju tapti komiteto pirmininke. O tamstos argumentas, kad per tokį trumpą laiką, tokią patirtį turi, neatlaiko jokios kritikos. Čia tas pats kaip 5 mėnesių kūdikį laikyti labai patyrusiu košės valgymo srityje.

 5. Galetu ir sugebetu vadovaut , turi didele patirti kaip vadovas , kuris uzeme aukstas pareigas dar kolukio laikais ir is merdejancio kolukio padare pirmaujanciu rajone.

 6. Reikia žinoti situaciją

  Po to, kai Baura atsilaikė prieš Karbauskio spaudimą priimti K.Tubį į valstiečius, jis tapo partijos pirminko nemylimas. Kai Baura pasipriešino Karbauskio norui nuversti Seimo pirmininką V.Pranskietį, jis tapo partijos pirmininko nekiančiamas. Todėl dabar Karbauskis Bauros net nesiūlys į aukštą postą.

 7. Eik jau I užtarnauta poilsį,žmogeli ,gana politikos .Eik ilsekis,o savo vieta uzleisk jauniems ,tokie kaip jovaiša ir kiti seniokai išviso ten neturetu kedźiu trint. Sumazinkit skaičiu seime darmojiedu ,tada girsiu Baura .o dabar tuščia vieta .

  • Mielasis, galima būtų sutikti su Tamstos pasiūlymu, bet mūsų valstybėje dirbant reikia pasirūpinti ne ti savimi bet ir anūkais…

  • Tai, kad konservatoriai labai nenori mažinti, o be to juk per referendumą patys nusprendėte, kad nereikia nei dvigubos pilietybės nei seimo nariu mažinti. Kiek girdėjau, Baura traukiasi ir iš politikos, vietoj savęs jauną -mogū rekomenduoja, kuriam labai rūpi soc. remtini žmonės, jaunimas, pensininkai ir kiti.

 8. Protingas zmogus,visi del postu pesasi,jo poelgis apgalvotas,gebiau ir gerbsiu si zmogu

 9. Į seimą reikia rinkti jaunus ,perspektyvius žmones,neduok dieve užeitų antra covid banga,jie miegotų šaukdami ,kad priklauso rizikos grupei,kam tokie išrinktieji,apie paprastą , dirbantį žmogų negalvoja.Tik pašalpas dalina veltėdžiams,skatindami toliau nedirbti.Ir išvis nelaikyti pensininkų valstybės sektoriuje,jeigu tiek turi noro dirbti, tegu eina į privatų sektorių.

 10. O kam dirbti kažką vadavauti juk ir už pasedėjima moką algą

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.