Antanas Baura: geriausi – a.a. K. Antanavičius, È. Juršėnas ir R. Baškienė

Anykštėnų į Seimą išrinktas kraštietis, paprašytas įvardinti tobulą parlamentarą, ištarė dviejų socialdemokratų ir „valstietės“ pavardę.
Visi į valdžią patekusio vietos atstovo paminėti asmenys – be galo ryškios asmenybės.
Kazimieras Antanavičius, tremtinių sūnus, 1955 m. aukso medaliu baigė Šilalės vidurinę, įstojo į KPI, tačiau už antisovietinę veiklą buvo suimtas, tardytas, pašalintas iš komjaunimo ir instituto. Jį 1960 m. baigė eksternu.
Èeslovas Juršėnas 1955 m. aukso medaliu baigė Ignalinos vidurinę, studijavo žurnalistiką. Nuo 1968 m. televizijos informacijos redakcijos vyr. redaktorius. 1973 m. baigė Leningrado partinę mokyklą.  
Rima Baškienė 1978 m. baigė Kuršėnų 1-ąją vidurinę mokyklą. Nuo 1997 m. ji šalia Ramūno Karbauskio.
„Aš prisimenu vis Povilą Urbšį, dabartinį Seimo narį, panevėžietį. Jis visad klausia – kuris jums imponuoja? Tai, žinoma, ir a.a. Kazimieras Antanavičius, kuris buvo ekonomistas. Kaip inteligentas, nepaprastai išsilavinęs žmogus, nepaprastai sklandžiai reikšdavęs mintis. Sakykime, tas pats Èeslovas Juršėnas, kuris visada sugebėdavo iš įvairiausių situacijų išsivynioti. Ir Rima Baškienė, kuri Seime jau ketvirtą kadenciją. Galų gale rinkėjas išsirenka tą, kuris jo akimis, pats reikalingiausias ir atstovaujantis jo interesus. Ir, žinoma, labai nesmagu, kai atsiranda tie negeri dalykai, kurie meta dėmę praktiškai ant visų“, – radijo stočiai „Nykščių“ redakcijai kalbėjo A. Baura.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.