Ant Kalitos kalno skambės muzika

Šiandien Taryba patvirtino naują pramogų ir sporto centro “Kalita” verslo modelį. Pagal jį anykštėnams mėnesinis abonentinis mokestis išlieka toks pat kaip iki šiol – 65 Eur, o grupėms nuo 18-kos žmonių bus taikomos nuolaidos.

Iki šiol nuolaidos buvo taikomos, perkant bilietus organizuotai virš 20 asmenų. Be to, Tarybos narei Danutei Mažvilienei nepatiko, jog „Kalita“ netinkamai reklamuoja paslaugą senjorams ir neįgaliesiems. Politikė pastebėjo, jog centras minėtiems asmenims taiko vaikų kainą.

Alfrydas Savickas pageidavo, jog slidininkai ir kiti pramogautojai galėtų pasiklausyti muzikos.

Administracija žada atsižvelgti į išsakytas pastabas.

7 komentarai

 1. tai gal bl dar ir koncertu isinoresit ;D bl ko jus ten varot ar slidinet ar supistos muzikos klausyt?

 2. Gal lankytojų paklauskit, ar jiems to reikia, administacija nedašutus. Kelkit kainas, kelkit, paskutinius lankytojus į Liepkalnį išvarysit. Kas bevažiuos ant jūsų tų rogučių, jei nuolaidų nebetaikot? Trumparegiškesnio sprendimo jau turbūt nebegalėjot priimt. Jei nors kiek vadybą išmanytumėt ir žmonių psichologiją – pakeltumėt kainas ir nuolaidas pritaikytumėt. O db kainų tipo nedidinat, bet nuolaidas panaikinat, kad kuo mažiau žmonių apsilankytų.

 3. Saulius Rasalas

  Iki šiol nuolaidos buvo taikomos perkant 10 bilietų. Dabar bus 18.

 4. Saulius Rasalas

  Ypatingai smagiai rajono mokyklų kolektyvams turėjo skambėjo laikinosios direktorės paaiškinimas, kad dauguma Marijampolės ir kt. miestų moksleivių atvyksta su 35 vietų autobusais ir jiems ( ne Anykščių rajono mokykloms kurios atvyksta su max 19 vietą geltonu autobusiuku ) bus taikomos nuolaidos.
  Šita kainų politika formuojami papildomi kamščiai prie kasos, klientų nepasitenkinimas ir Kalitos kalno, kaip svetingos vietos, žlugdymas.Būtų galima pakęsti jei tuo pačiu didėtų pajamos. Pagrindimas sprendimui skambėjo taip „Pavyzdžiui, įsigiję vieną 10 nusileidimų bilietą juo pasinaudoja nuo 1 iki 10 asmenų – taip įstaiga negauna galimų pajamų.“ Ar dabar kas nors sutrukdys 1 asmeniui nusipirkti 18 bilietų ir padaryti tokį pati smulkų spekuliacijos aktą ? Ar mokytojai reiks prieš perkant bilietus prie kasos išrikiuoti 18 moksleivių ir taip įrodyti, kad jų tiek tikrai yra ?

 5. kiek lietuvoj kalnu,visa vaikyste ,jaunyste pravažinėjau savo nuožiura nuo kurio noriu

 6. Varo supist sniega

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.