Andrioniškio miestelio šventėje – motociklininkų ir automobilistų šou

Šeštadienį,  gegužės 21 dieną, vyko Andrioniškio miestelio šventė.   Renginį organizavo „Lithuanian Streets“ autoklubas ir jo vadovas Laimis Meškauskas, kuris yra tikras andrioniškietis.

Šventės pradžioje pasirodė Moto akrobatas, savo triukais nustebinęs žiūrovus, sulaukęs daugybės aplodismentų ir žiūrovų palaikymo. Dešimt išskirtinių automobilių suvažiavo iš Utenos, Panevėžio, Jonavos, Kauno ir Anykščių. Žiūrovus stebino ir džiugino Panevėžio BMV fanai su raudonos spalvos automobiliu BMV F31, kuriame sumontuota orinė pakaba,  valdoma telefonu. Automobilis kilnojosi tai aukštin, tai žemyn.

Į renginį atvažiavo reta, 1991 metais  pagaminta LADA OKA. Šis retas automobilis išlikęs vienintelis su TA apžiūra ir važiuojantis,   Džiugu, kad tokio reto automobilio savininkas yra anykštėnas.

Scenoje pasirodė gitaristas iš Utenos Aurimas Rėza, vokalistė Lauryna Grikėnaitė, Anykščių kultūros centro grupe „Užgaidos“, Viešintų kaimo kapela „Vingerinė“ ir Andrioniškio kaimo kapela „Pelyša“.

Oro sąlygos šventės metu nebuvo pačios geriausios, bet ištikimiausiems žiūrovams nesutrukdė gerai praleisti laiką ir parsivežti namo gerų įspūdžių. Šventės metu drąsiausi žiūrovai buvo pakviesti prisistatyti, jiems buvo įteiktos rėmėjų dovanos. Vakarą  užbaigė diskoteka, kurią vedė du didžėjai iš Utenos ir Panevėžio. 

Renginio partneriai: Andrioniškio seniūnija, Andrioniškio bendruomenė, moto akrobatas  „LK skruzdė“.

Šventę rėmė: Prekės Anykščiuose, Labirintų parkas, Niūronių muziejus, kuris vaišino šviežia duona.

Andrioniškio bendruomenės informacija

21 komentaras

 1. Vien iš keliato nuotraukų matyti, kad organizatoriai ir renginio partneriai-Andrioniškio seniūnija visiškai neskyrė dėmesio renginio dalyvių ir žiūrovų saugumui. Tokie pažeidimai valstybės tarnautojams pagal administrainių nusižengimų kodeksą turėtų nemažai kainuoti , o patiems organizatoriams tai neprideda reputacijos

  • Mačiau buva atvažiavus

   Jadze iš Svedasu.. Girta visa, sijonas suplyšis, snukis murzinas, susvėlus visa…Bambalius alaus kelis nešes tašej !

   • Branius Maliakalnia

    Apsipažinai. neina iš Svedasų Undrioniškin kancesinė. Svedasys tokios kaip tu matei nevaikšto.

   • Girios vilkas

    Kokie dar pažeidimai. Reikia džiaugtis kad atsiranda žmonių kurie dar sugeba suarganizuoti tokias šventės tokiuose miesteliuose. Juk jai ne jie tai visai numirtų gyvenimas provincijose. Didelis ačiū visiem kurie rėmė ir organizavo šį rengini

  • Vien iš keliato
   beraštis Alfrydas.

  • Andrioniškis

   Nuostabus renginys. Ačiū organizatoriams. Lauksim daugiau tokių renginių.

 2. Pastebėjimas

  Neklaidinkite skaitytojų, tai ne Andrioniškio bendruomenės informacija. Tekstas su rašybos klaidomis, gaila, kad žiniasklaidos atstovai net nepasivargina paskaityt, ką įkelia iš kažkur nukopijavę.

  • Kas čia blet dėjosi,sakiau kurvom padangas subadysiu,čia nei šventė nei kas,pusė ryto po naktinės miegot nedavė…

 3. Organizatoriai

  Žurnalistai pamiršo įrašyti jog prie mūsų renginio daug prisidėjo mūsų kraštietis Kęstutis Tubis. Dėkojame jam už tai 🙂

 4. Nuostabi šventė buvo ir lietus visai netrukdė ,kai linksmino šaunios kapelos,-Vingerynė ir Pelyša su tikrai smagiomis dainomis,-šaunuoliai,-aciū.

  • Taigi čia jau prasidėjusi būsimų mero ir tarybos rinkimų politinės nuomonės formavimo prograna. Pažiūrėkite kas rėmėjai ir kokios partijos dūdomis groja.
   Kiek rinkėjų pakibs ant šitų kabliukų?

 5. to ,,nuomonei,,

  Dabar mat visi labai ,,džiaugiasi neatsidžiaugia ,, ilgam pakibę ant berazumių konservatorių kabliuko.

  • nu tai ko tokie „razumni“ koalicijos sutartį pasirašę rajone valdiškus postus pasidalinę trina subines tik savo naudai, o ne paprastų rinkėjų gerovės kūrimui? Ką tie „razumni“ be politinių intrigų ir direktorių vietų užėmimo nuveikė per kadenciją? Pagarsink ne tik Andrioniškiui!

 6. Komentatoriai ,-ne ta tema komentuojate,-cia ne rinkimai,cia vyko išskirtinis pasirodymas,kurio andrioniškieciai ne karto nemate.Pasidziaukime vykusia svente ir prašykime daugiau tokiu pasirodymu,o nekrypkime kur nereikia,nes apie jokius rinkimus cia nerašoma.

 7. Tegu da tokiu renginiu buna andrioniski daugiau laimis saunuolis ir vertas padekos visu andrioniskenu one pamazgom pilt ir rasyt vriednus Komentarus slikscius

 8. aš manau seniūnas nepadarė savo darbo, kad renginio žiūrovai ir dalyviai būtų bent minimaliai apsaugoti nuo galimų nelaimingų atsitikimų. Valdžios tarnautojui tai nepateisinams apsileidimas ir neatsakingumas.

 9. Ar buvote bent sventeje,-is lempos rasineti bele ka.,-pamaciau ir rasau.

 10. reikia tik sakyti ačiū ,kad atsiranda tokių žmonių energingų suorganizuoti ir taip apmiręs Andrioniškis kaip ir kiti kaimai nors yra darbuotojai,kurie šiek tiek gauna algos. Bendruomenė jaunėja,atgijo bažnyčia tik kultūrai atsigauti reikia laiko. Gerai,kad kapela dar egzistuoja tačiau reiktų prisidėti ir žmonėms bent dalyvauti.,o ne apkalbėti. Jaunimui šokiai tai didelis nuopelnas,bet niekas nuo to nei susižeidė,nei nugriuvo. Salė nebloga ne gi tik šarvojimui, išnaudokite. Sekmės, Lauksim joninių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.