Anapilin iškeliavo Albertas Budavičius

Anykštėnas Juozas Ratautas savo socialiniuose tinkluose pasidalino liūdna naujiena.

Netekome žmogaus, palikusio ryškų pėdsaką Anykščių istorijoje. Keturiolika metų rajonui vadovavusį Albertą Budavičių anykštėnai prisimins kaip talentingą vadovą, kuklų ir taktišką žmogų. Jo pastangomis miestas ir rajonas tapo išpuoselėtas socialiniais- kultūriniais, gydymo, švietimo objektais. Albertas pasižymėjo rūpesčiu žmonėmis, neskirstė juos į savus ir ne savus, buvo objektyvus, nesavanaudiškas…

Inteligentiškas ir aristokratiškos laikysenos jis išsiskyrė iš kitų vadovų, bendruomenės žmonių. Likimas lėmė rajoną valdyti prieš Nepriklausomybės atstatymą, vis gi ir gūdžiais sovietiniais laikais jam buvo svarbesnės ne ideologinės prievolės, o bendražmogiškosios vertybės. Nors dėl garbingo amžiaus anykštėnai retokai galėjo matyti A. Budavičių viešajame gyvenime, tačiau jo palikti darbai bei veikla ilgai primins šią šviesią asmenybę. Ilsėkis ramybė

10 komentarų

 1. Vakcina nužudė

  • Patarimas tamstai: kai neturite ką protingo pasakyti – patylėkite. Taip bent neparodysite savo neišprusimo ir žemo kultūros lygio.

 2. Šviesaus atminimo inteligentas. Ilsėkis ramybėje, gerb. Albertai.

 3. Jam virš 90 metų buvo.

 4. Svėdasų Jadzė

  Reiktų paminėti, kad jis buvo puikus bitininkas. Dažnam negailėjęs mandagių pastabų ir patarimų. Ate bičiuli, Kurkliuose tave visi gerbia ir myli.

 5. Nuoširdi užuojauta šeimai.

 6. Ats.Svėdasų Jadzė

  Tai,gal esi Kurklių Jadzė,kad iš komentaro apie Svedasus nė žodžio nerašai,tik rašai,kad Kurklių visi žmonės liūdi.Tai,kaip čia suprast?Esi melagė?

 7. anykštėnas

  Tikras inteligentas ir aukštos vidinės kultūros buvo žmogus,ko dažnai pasigendama dabar…Inteligentė bei aukštos v.kultūros buvo ir jo A.A.sutuoktinė.

 8. Aciu J. Ratautui uz grazius prisiminimus apie velioni Alberta Budaviciu. Negerai, kad tyli oficilus asmenys. Velionis yra nusipelnes Anyksciams ir anykstenams. Ilsekites ramybeje.

 9. Ciuju numire aisku nuo covido

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.