Alina Vysockaja – moteris atradusi laimės receptą

Sakoma, jog, sutikus žmogų, pirmas jo padarytas įspūdis stipriausias. Kiekvieno asmens išorė daug lemia, ar su juo bus maloniai bendraujama ar pašnekovas pajus antipatiją ir komunikacija nevyks. Išorė – tai ne tik įgimti dalykai. Tai ir aprangos,  makiažo,  šukuosenos stilius ir etiketas.

Šiuolaikinis stilistas turi daugybę priemonių, kaip pelenę paversti princese, suteikdamas žmogui gyvenimo džiaugsmo, pasitikėjimo, siekiant karjeros. Tiesa, dėl puolančio viruso vizitai pas stilistą nutrūko. Todėl kreipėmės patarimo į plaukų stilistę, prašydami patarimų ir rekomendacijų, kurie palengvintų žmonių, norinčių būti elegantiškais, dalią visuotinės izoliacijos namuose metu.

-Nuo ko prasidėjo jūsų, kaip plaukų stilistės pašaukimas?

-Viskas prasidėjo nuo mano ateitimi besirūpinančiųjų suaugusiųjų klausimų. „Kuo norėtum būti užaugusi?“ – klausdavo manęs tėvai, atėjusios į svečius tetos, o vėliau ir mokytojai. Dabar atsakyčiau – užaugusi noriu būti savimi. Noriu būti laiminga, noriu būti sveika, noriu būti naudinga, noriu kad mano gyvenimas būtų prasmingas… Žinoma, vaikystės fantazijos dažniausiai gerokai skiriasi  nuo tikrojo pasirinkimo, kuris ateina, kai sukaupi gyvenimo patirties, gebėjimų įvertinti save, savo galimybes.

Kiek save atsimenu, vaikystėje norėjau būti aktore, bet kadangi šita svajonė man atrodė pernelyg drąsi, ji liko neišpildyta. Po vidurinės mokyklos, kaip daugelis mano bendraamžių, tiesiog nežinojau, ką norėčiau veikti gyvenime, kol galiausiai nusprendžiau kad būtų neblogai   išmokti kirpėjos amato. Šiaip,  pagalvojau, kad kol iki galo nenusprendžiau, į kurį universitetą man stoti, reikia įgyti specialybę, o gal prireiks? Būtent taip viskas ir prasidėjo.

-Ar ši veikla tapo jūsų gyvenimo tikslu?

– Taip. Ji man sekasi, teikia kūrybos džiaugsmo, patiriu klientų dėkingumą. Tą, ką aš darau, aš darau su meile. Aš jaučiuosi laiminga, kurdama grožį.

-Koks šukuosenų stilius dabar madingas?  Kaip surasti savo stilių?

-Mados keičiasi – stilius lieka.

Kiekvienam savo. Visi mes esame labai skirtingi. Viskas priklauso nuo kliento fantazijos, galima aptarti norimą rezultatą ir priderinti pagal poreikį prie mados. Mano darbas – kūryba, vadinasi esu ta maža pasaulio dalelė, kuri kuria madą. Dabar madinga viskas, kas natūralu. Gražu, kai plaukai gerai prižiūrimi, blizga, romantiškai krenta.

Sudėtingos šukuosenos su priaugintais plaukais ar vėlimais izoliacijos namuose laiku turės palūkėti. Jos turi būti ne tik gražios bet ir patogios. Būnant namie, atsiras laiko plaukų priežiūros procedūroms.

-Jei kas jūsų paklaustų – kas esate, kaip save pristatytumėte?

-Jei kas paklaustų – kas esu, sakyčiau: psichologė, nes moku išklausyti. Kūrėja, nes man patinka improvizuoti, kurti, stebinti, dovanoti gerą nuotaiką ir pozityvias emocijas. Mano profesiją sunku pavadinti darbu, nes darbe žmonės pavargsta, o aš niekada nepavargstu, nes kiekviena mano diena yra skirtinga ir įdomi. Būtent todėl aš visada jaučiuosi kupina energijos ir pozityvumo.

-Kokių pasiekimų savo srityje esate pasiekusi?

-Didžiausias mano pasiekimas-laimingi ir patenkinti klientai, kurie pastoviai mane motyvuoja.

-Jūsų palinkėjimas skaitytojams

-Mylėkite save, mylėkite grožį, mylėkite gyvenimą ir tai ką darote, darykite su meile.

 

2 komentarai

  1. Briedas kazkoks

    Kam tai svarbu šiuo metu ?

  2. A kur ana

    dirba?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.