Alfrydas Savickas inspektuoja buvusią darbovietę

Vienas iš pirmųjų, kuriuos iš darbo atleido šios kadencijos valdantieji, buvo Alfrydas Savickas, dirbęs UAB Anykščių komunalinis ūkis. Tikėtina, kad tokia lemtis A. Savicką ištiko, nes jis nepateko į rajono tarybą, kandidatavęs su K. Tubio sąrašu „Anykščių krašto labui“.

Prieš kelias dienas savo facebook paskyroje A. Savickas patalpino nuotraukas, kaip komunalininkų kiemas atrodė tuomet, kai jis dirbo, ir kaip kiemas atrodo dabar.  „Nykščiai“ paprašė A. Savicko  pakomentuoti, kodėl tokia netvarka komunalininkams priklausančiose erdvėse.

„Kai dirbau, aptvėrėme plotą, kur supildavo rūšiavimui atvežamas šiukšles. Pavojingos atliekos, tokios, kaip šaldytuvai, viryklės, televizoriai buvo sandėliuojamos patalpoje. Tokie yra aplinkosauginai reikalavimai.  Kodėl dabar tokia betvarkė, paaiškinti negaliu. Juk negalima visų bėdų suversti karantinui“, – kalbėjo A. Savickas.

Meras Sigutis Obelevičius apie netvarką komunalininkų kieme turėjo savo nuomonę. „Komunalininkai surinko stambiagabarites atliekas iš viso rajono, kurias vėliau išveš. A. Savickas turbūt pamiršo, kad panašiu metu tokia netvarka kieme būdavo ir tuomet,  kai jis dirbo“, –  sakė meras.

NYKŠČIAI

 

20 komentarų

 1. šiaip tai tokius „svarbius paukščius“ kaip šiukšlių viršininkas, atleidžia ir priima komunalinio direktorius, o ne valdantieji…

  • ne veltui praeitos kadencijos valdžia buvo pasiūliusi pasitraukti nesusitvarkančiam įmonėje vadovui. na bet dabar valdžia visus, kurie prisidėjo prie rinkimų laimėjimo globoja

 2. Alfrydas Savickas

  Meras ir vėl meluoja, Savic kas labai gerai prisimena tuos laikus, kai buvo renkamos stamb. atliekos. Jos buvo vietoje rūšiuoja mos ir vežamos į Utenos sąvartyną, pavojingos atliekos buvo sandeliuojamos uždaroje patalpoje. Kiek man žinoma gamtos reikavimai ne pasikeitė, bet K. Š. Viskas galima. Merė esi gamtosaugininkas turėtum pakavoti prieš tersejus o ne ginti juos. Norisi paklausti ką veikia „Žaliasis patrulis“.

 3. Tai tiksinti ekologinė bomba Anykščiuose. Rajono valdžia užsiliūliavusi postų ir veiklos sričių dalinimusi tarp savų, pamiršo Alytaus gaisrus ir jų pasekmes.

 4. Baisu, tikra betvarkė…trūksta tik gaisro ir Anykščiai pavirstu antru Černobyliu

 5. Šiukšlės fotkintos tai specialiai tokiu kampu, kad įspūdingiau atrodytų. Kam taip žmones klaidinti?

  • Kokius žmones? Kur žiūri ar kodėl nežiūri ir nereguoja VPGT inspektoriai kokia padėtis pramoniniame objekte ir šalia esantiems kokia gaisrų pasėkmė gali būti.
   Reikėtų kviesti visą rajono Tarybą su meru priešakyje į “ lenininę talką“ ir susitvarkyti savivaldybės UABe tokį sąvartyną.

 6. Komentaras iš savivaldybės ip

  gal pamiršai, kokius kalnus laikėt, kad net žiurkės kaimynus užpuolė. O tave gi „savas“ komytietčikas laikinasis vadovas Linukas savo paties sugalvojimu išpyrdolino, tik, žinoma, pasistengė viską taip padaryti, kad dar galėtum prisiteisti už neteisingai suformintą atleidimą. Gal čia toks planas nevagiančių bičių agentūros buvo. Na, panašiai, kaip neteisingai kažkas apsistengė suforminti giminės vyrą seniūną, pachmelingą už vairo sugautą. Na, čia tokia tipo teisininkų, ex milicinikų, tikrų komunistų, tvarka buvo sugalvota.

 7. O tai sitos imones teritorijoje, bet koks valkatele gali blaskytis ir fotkintis selfius tarp siuksliu kruvu??

 8. Darbo partija

  Kadangi A.Savickas susidėjo su komitetu, tai parodė savo tikrąjį veidą. Vagių ir melagių gaujoje gerų žmonių būti negali.

 9. Koks Vasiliauskas už tokią betvarkę senai būtų išspręstas iš balno. Bet dabartiniams rajono vadovams BETVARKĖ -NORMA. Svarbiausia kad savas,nors akivaizdu jog su pareigomis nesusitvarko.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.