Alfrydas Savickas – aistrų kyla. Sigutis Obelevičius – gatvė siaurėja dėl ES reikalavimo

„Nykščiai.lt“ skaitytojams pristato Anykščių rajono tarybos narių požiūrį į renovuojamą A. Vienuolio gatvę. Pirmasis savo atsakymą pristatantis A. Savickas projekto rengėjams ir įgyvendintojams turi ir rimtų pastabų.
”Gatvės dalies susiaurinimas tik pagerins eismo saugumą, mažiau bus teršiama aplinka. Kitas klausimas dėl šaligatvio ir stovėjimo aikštelių įrengimo – nepilnai išplanuota, galėjo būti palei visą šaligatvį. Mašinos pilnai netelpa, su visais keturiais ratais. Siūlyčiau panaikinti aikštelių

apribojimo kontūrus ir įrengti ištisinę stovėjimo aikštelę, o mašinas statyti kampu. Būtų patogiau įvažiuoti ir išvažiuoti“, – į klausimą, kaip vertina rekonstrukcijos eigą ir važiuojamosios dalies susiaurinimą, atsakė rajono politikas.
„Kiekviena rekonstrukcija kelia žmonėms nepatogumų tol, kol dirbama, ir man pačiam vykstant į darbą ir iš jo tenka pastovėti po minutę kitą "kamštyje". Projektas pakankamai sudėtingas, nes reikia kartu tiesti komunikacijas (lietaus kanalizaciją), todėl, net ir konkursą laimėjus galingai statybinei kompanijai, darbai nepasidaro per mėnesį. Nesu statybų ekspertas, bet, kiek teko aiškintis šio projekto įgyvendinimo eigą, gatvės siaurinimas, pasak projektuotojų, yra mums sunkiai suprantamas ES reikalavimas, nes vakarietišku supratimu  svarbiausia yra žmonių saugumas“, – tokį savo požiūrį į remontuojamą gatvę pateikia S. Obelevičius.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.