Akibrokštas pavyko – apie eglę kalbama

Vargo su eglute turi ir kaimyninis Panevėžys. Vos ją pastačius pasigirdo kontraversiškų vertinimų. Vieni ant uždegtos eglės pamatė „paršiukų uodegas“ ir dar visokius daiktus , o kiti žavėjosi.

Panevėžio savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja dirbanti Daiva Gasiūnienė žiniasklaidai lapkričio mėnesį teigė, kad suplanavo akibrokštą. Šiemet Panevėžio savivaldybė žadėjo išleisti kalėdinės eglės papuošimui. 150 000 eurų.. Tiesa, eina kalba ne tik apie eglutės papuošimą, į šią sumą įskaičiuojamas  ir Panevėžio miesto erdvių papuošimas.  Tai beveik tris kartus daugiau, negu buvo išleista pernai.

Turbūt panevėžiečius ir trikdo suma, kuri išleista „eglių lenktynėse“, nes daugelis socialiniuose tinkluose teigia, kad už tokią sumą tikėjosi ko nors įspūdingesnio (alfa.lt nuotrauka). Tačiau, iš esmės, Panevėžio eglutė patenka tarp 5 gražiausiai papuoštų Lietuvos miestų eglučių.

NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. Tubiui dirbantis portalas džiaugsmingai informuoja, kad Tubis išėsdamas Gasiunienę apsaugojo Anykščius nuo akibrokšto.

 2. Kontroversiškas

  Reikia rašyti kontrOversiškas

 3. Tubio išvaryta Gasiunienė gauna ministerijos padėkas, o Anykščių eglutė primena vaiduoklį

 4. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Auuuuu auuu auuuuuuuuuuuuu
  auuuu auuu auuuuuuuuuuu
  Duokit jiems geriau alaussssssssss 🙂

 5. egliu puosymas pasidare biznis ir pinigu taskymas maro metu ,gera musu egle ir tai per brangi ,o kam netinka vaziuokit faneriniu uz tukstancius ziureti ,nera ko girti tos kuri nieko nedirbo,net normalios stoveti am aiksteles nesukure,budama vyr

 6. Panevėžio eglė yra visiška beskonybė. Tačiau eglučių vaizdą galima žymiai pagerinti jas teisingai apšvietus. Ta pats ir kituose miestuose, tik Vilniuje apšviesta gerai.

 7. Kadangi tikrai nieko įdomaus nebevyksta ir Nykščiai jau nebeturi ką rašyti apie Anykščius, persikėlė į Panevėžį. Graudu

 8. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Tai vat chebryte, ka tik atlikau tyrima… Sutikes pazystamus ir nevisai pazystamus, klausinejau kiek jums rupi miesto egles papuosimas. Tai zinote daugelis apskritai nesuprato ko as klausiu ir del visa ko paklause ar man paciam gerai su sveikata. Paklausus kaimo zmoniu kiek jiems aktualu egles papuosimas ir kiek kas tame nusidejes, tai eilini karta jus mane pavedete chebryte… Kaimieciai jau nesirupino mano sveikata, o realiai ja diagnozavo…..

  Tai dabar galvoju. Is kur ta chebryte tokia randasi su tokiu ispuoseletu estetiniu skoniu. Tokiais niuansais ir auksto lygio poreikiais? Gal ne ten ieskau ar ka. Ar jus galite chebryte susirinkt sutartu laiku prie tos egles ir paukautttttttttt… AUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Auuuuuuuuuuuu, tai mes cia tokie like be kulturos istakos saknuuuuuuuuu!!!!…
  Nes noreciau ir as is jusu pasimokyt to auksto luomo ispuoseleto estetikos skonio…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.