Aiškėja naujojo tilto kontūrai (fotoreportažas)

Netoli medžių lajų tako statomas pakabinamas pėsčiųjų tiltas.
Dvarionių kaime statomas tiltas bus skirtas pėstiesiems ir dviratininkams persikelti per Šventosios upę. 80 metrų ilgio naujasis tiltas kainuos apie 200 tūkstančių eurų. Šis tiltas reikalingas, kad atsirastų mažasis dviračių žiedas, kad keliaujantys žmonės galėtų atvažiuoti dviračiu, persikelti per tiltą ir grįžti kita upės puse.
Turistinis objektas kasmet pritraukia apie 200 tūkstančių lankytojų, tikimasi, kad naujasis tiltas dar pagausins lankytojų srautus.
NYKŠČIAI

 

12 Komentarai

  1. kazin regioninis ir tilta apmokestins kaip laju taka,tegul is karto kasa su praejimu stato

  2. tiltas i geroves valstybe

  3. Laju take anykštenam nereike moketi-nežinantiems

  4. Atsipeikekit nors karta

    Nuostabus tūkstančių švaistymas,statykit dar antrą tiltą prie bažnyčios, nes mero protas taip veikia.

  5. O gaila 1 euro susimokėt už regioninio parko lankytojo bilietą? Ąčiū Lajų takui, ir tiems pinigėliams kur surenka, nes mūsų regioninis parkas, turbūt atrodo geriausiai Lietuvoje.

    • Žinoma , kad gaila. Tai gal pats (ar pati) dirbat šiame parke , ir jau jį vadinat ,kaip ir savu. Ir tipo mokėkit mums 1-ną eurą , negi gaila. Parke viskas taip padaryta , kad Anykštėnams reiktų mokėti. Jeigu aš neteisus , tai parodykit kur parašyta , kad vietiniams nemokamai. Kiek kartų buvau , tiek mokėjau. Ir nereikia čia triesti , kad vietiniams nemokamai.

  6. koki ims mokesti per jo perejima,ar irgi sleps

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.