Įdėmiai seka orų prognozes

Jau rytoj startuoja Anykščių gimtadieniui skirta šventė. O pagrindinius jos organizatorius – Kultūros centro darbuotojus – labiausiai baugina numatomi lietūs.
Kad renginių sėkmė labai priklausys nuo gamtinių sąlygų, įsitikinus direktorė Diana Petrokaitė.
„Norėtųsi, kad to lietaus būtų kuo mažiau. Ir šventinė eisena, ir atidarymo ceremonija pateiks nemažai siurprizų. Tačiau jei lis ir nebus žmonių, kas iš to. Be to, labai keista girdėti, jog šventės nesiskiria viena nuo kitos. Mūsų žmonės gal tie patys, tačiau programa visada kitokia. Net neįmanoma būtų pakartoti. O jei žiūrovas piktas, tai čia jau ne organizatorių kaltė. Juk gausybė renginių ir visi nemokami. Mūsų, kultūros darbuotojų, kolegos iš kitų miestų pastebi, kad anykštėnai jau  per daug išrankūs. Tačiau jei siekiame tapti kultūros, turizmo miestu, norime, kad žmonės užsiliktų pas mus, privalome stengtis ir galvoti ne tik apie patį pigiausią skonį“, – kalbėjo D. Petrokaitė, kurios mintys jau kito savaitgalio ir net rudens renginiuose.
Pašnekovė sakė, jog, jei galėtų dalyvautų visose šventinėse programose. Bet šiais metais, bent jau trumpai, stengsis apsilankyti pasaulio anykštėnų bendrijos susirinkime, parke vyksiančiame spektaklyje Mindaugas, Tomo Ladigos koncerte prie koplyčios, kapelos „Grieža“ vakaruškoje, miestelėnų bendrystės pusryčiuose, žydų kultūros renginyje, naktiniame koncerte Šv. Mato bažnyčioje, koncerte – diskotekoje Dainuvos slėnyje ir būgnininkų iš Japonijos pasirodyme.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.