Adelė Aglinskaitė: “Nėra blogo darbo…”

Jau pusė metų, kai naujoji Anykščių rajono savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene įžengė į savo kabinetą. Per tą laiką, kaip pati sako, lengva nebuvo, tačiau bendrą kalbą su kolegomis ir interesantais pavyko surasti.
Jaunosios specialistės teigimu, grįžti į tėviškę paviliojo tai, jog kraštas – ypatingas kampelis, kuriame kultūrinis gyvenimas itin savitas ir artimas. Be to, buvimas šalia artimųjų labiau motyvuoja, padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų, čia lengviau pailsėti, paprasčiau gimsta naujos idėjos.
A. Aglinskaitės aplinkoje – nemažai jaunų žmonių, kurie jau susiejo savo ateitį su Anykščiais arba tai rengiasi padaryti netolimoje ateityje.
„Nenusivyliau ir labai džiaugiuosi, kad grįžau. Visada apie tai svajojau. Kai mokiausi mačiau labai daug galimybių save realizuoti čia. O ir kiti jauni žmonės labai veržiasi sugrįžti. Tik kartais prisibijo, jog neras, ką veikti. Tai norėčiau padrąsinti – nesustokite, o pasisėmę idėjų didmiesčiuose grįžkite ir čia jas realizuokite. Anykščiai plečiasi. Ir jokia veikla nėra lengva, jei tu ją atlieki nuoširdžiai. Iš patirties žinau, jog nėra blogo darbo ar blogos pozicijos. Yra tik prastas požiūris į tai ir netinkamas bendravimas su kolegomis“, – kalbėjo A. Aglinskaitė, taip pat prisipažinusi, jog išvykdama studijuoti nelabai suprato, kokia veikla norėtų užsiimti baigusi mokslus.
Radijo stoties "Nykščiai" eteryje paklausta, kas labiau reikalinga jauniems anykštėnams – ar kino teatras, ar vaikų žaidimų aikštelė, ji atsakė, kad labiausiai nuskriausta yra mažųjų anykštėnų grupė, o žaidimų aikštelių Anykščiuose labai trūksta.
Pašnekovės teigimu, abejoti nėra blogai, nes tai reiškia, jog žmogus mąsto. Būtent tokius bendraamžius specialistė ryšiams su visuomene ragina grįžti ir pamėginti kurti verslą savo gimtajame krašte.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.