A. Vienuolio progimnazijoje – svečiai iš Ispanijos ir Rumunijos

Šiandien,  gegužės 20 dieną, A. Vienuolio progimnazijos bendruomenė sulaukė svečių iš Ispanijos ir Rumunijos, kurie buvo sutikti įspūdingai.

2017-2019 m. Anykščių Antano Vienuolio progimnazija vykdo Erasmus+KA2 strateginių partnerysčių projektą „Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“.

Projektą finansuoja Europos Komisija Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekte dalyvauja pedagogai iš Ispanijos, Rumunijos ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos.

Vienas iš projekto tikslų yra kurti mokyklos ir tėvų partnerystę, grįstą bendravimu, bendradarbiavimu, įsitraukimu ir atsakomybės pasidalijimu.

Pasitinkant svečius, Lietuvos vėliavėlės plazdėjo jaunesnių klasių moksleivių rankose. Mokyklos foje svečiai buvo pavaišinti lietuviška duonele, o vėliau tautinių juostų alėja pasuko į mokyklos aktų salę.

Po progimnazijos direktorės Danutės Mažvylienės sveikinimo žodžio, moksleiviai svečiams parodė trumpą meninę  programėlę, jos metu šoko ir dainavo, duetu grojo Elžbieta ir Mantas, kurie šeštadienį grįžo iš Lenkijos, ten laimėję antros vietos diplomą duetų konkurse.

Vėliau svečiai apžiūrėjo klases ir mokyklos erdves, domėjosi progimnazijos auklėtinių pasiekimų galerija, bendravo su moksleiviais.

Toliau svečių lauks darbinė programa – susitikimas su meru Sigučiu Obelevičiumi, darbas klasėse, konkursai, pažintis su Anykščių kraštu, vizitas į lopšelį – darželį „Žilvitis“, įvairios ekskursijos ir edukacinės programos, pažintinė kelionė į Vilnių ir Trakus bei kiti užsiėmimai.

Pedagogai iš užsienio pas vienuoliečius viešės visą savaitę.

Plačiau „Šilelyje“

Dalina RUPINSKIENĖ

3 komentarai

  1. nuotraukos sudu kruva

  2. Ištaisykite klaidą „Žilvitis“, o ne Žilvytis

  3. Asta Oznanskiene

    Grojo MATAS -vardas atspausdintas klaidingai..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.