A.Vienuolio progimnazijoje Kalėdinių meduolių aukcionas

Gruodžio 13 dieną 16 val. A. Vienuolio  progimnazijos aktų salėje vyks Kalėdinis meduolių aukcionas. Jau šeštą kartą labdaros aukcioną organizuoja 5–8 klasių mokinių ekonominės grupės ir mokytojas Valentinas Gudėnas.

Jo metu bus galima įsigyti unikalių kalėdinių meduolių, kurie yra ne tik labai skanūs bet ir ypatingi savo formomis, dydžiu ir skoniu. Juos iškeps progimnazijos mokiniai kartu su savo tėveliais bei mokytojais.

Praėjusiais metais vykusiame aukcione buvo surinkta 1500 eurų, kurie panaudoti mokyklos erdvėms, skirtoms mokinių poilsiui atnaujinti. Nupirkti 2 modernūs suoleliai pradinių klasių mokiniams bei 7 suoleliai, kurie pastatyti 3 progimnazijos aukšte 5–8 klasių mokinių poilsiui. Patogių baldų bei erdvių, kurios būtų skirtos ne tik mokinių laisvalaikiui bei poilsiui, bet ir lavinimui trūksta.

Planuojame toliau papildyti erdves interaktyviomis priemonėmis. Esame judrūs ir aktyvūs, smalsūs, todėl už šių metų Kalėdinio meduolių aukciono metu paaukotas ir surinktas lėšas progimnazijos teritorijoje norime įrengti lauko edukacines erdves (lauko klasę). Šiose erdvėse būtų palankiausia mokiniams eksperimentuoti, tyrinėti, ieškoti ir atrasti, jos padėtų pažintį aplinką ir ilsėtis…

Šių metų A. Vienuolio progimnazijos moksleivių  Kalėdinio aukciono iššūkis – LAUKO EDUKACINĖS ERDVĖS ĮKŪRIMAS.

2 komentarai

  1. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje lauko edukacinės erdvės jau seniai sukurtos ir sėkmingai naudojamos.Šioje
    mokykloje pilna interaktyviomis priemonėmis užpildytų erdvių.

  2. ko dar streikuoja ,kiek meduoliu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.