A. Savickas: „Dėlionė galėjo būti ir kitokia“

Vertindamas bendrapartiečių pasirodymą praėjusiame Seimo rinkimų ture Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardos komisijos pirmininkas įsitikinęs, jog darbiečiams didžiausia netektis buvo Viktoro Uspaskicho atsisakymas aktyvios politikos.

Paprašytas apibendrinti naktinį balsų skaičiavimą Alfrydas Savickas paatviravo, jog komisija susidūrė su rimtais trikdžiais. Vyriausiajai rinkimų komisijai galutiniai duomenys buvo pateikti tik iš ryto.

„Viskas būtų neblogai, jei sistema nelūžinėtų. Per daug nesiskundžiame ir dėl per menko atlygio. Mes savo apygardoje daug kur susimažinome komisijos narių skaičių ir tų pinigų kaip ir pakako. Viską galima būtų vertinti 6-iais – 7-niais balais, ir tuo pačiu reikia pasakyti, kad dirbti ėjosi daugybę kartų lengviau nei per Savivaldos rinkimus. Manau šįkart didelės įtakos rezultatams turėjo ir prastas oras – sekmadienį lijo. Kitaip negalėčiau paaiškinti labai didelio aktyvumo per išankstinį balsavimą ir gerokai sumenkusio rinkimų dieną. Kai kuriems tai buvo labai naudinga“, – mintimis dalinosi A. Savickas.      

Komisijos pirmininko teigimu, šiais metais bemaž visi kandidatai galėjo įsitikinti, kad laimėjimui vien didelių ir ryškių plakatų jau nepakanka. Nugalėjo tie, kurie kelerius metus tam ir ruošėsi. A. Savickas mano, jog be ilgamečio savo vedlio likę darbiečiai taip pat per daug atsipalaidavo.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.