A. Bulotas: „Anykščiai – gera vieta gyventi“

Statistiniai duomenys byloja, jog anykštėnai savo gyvenimo trukme nė kiek neatsilieka nuo visos Lietuvos vidurkio. Šiais metais anapilin iškeliavusiam vienam kraštiečiui buvo net 104-eri.
Anykščių rajone per 9 mėnesius sudaryti 361 mirties įrašas (2015 metais – 400). Mirė 172 vyrai ir 189 moterys. Mirusių vyrų amžiaus vidurkis – 69,3 metai, moterų – 77,6. Visgi dažniausios mirties priežastys išliko tos pačios  -širdies ir kraujagyslių ligos, antroje vietoje – vidaus organų vėžiai.
„Kokia bebuvus statistika, bet ji liečia mus visus. Išėję į lauką iš karto pajuntam, kaip ji dvelkia mums į veidus. Mes matome arba laimingus, arba ne žmones, jaunus arba pagyvenusius, žodžiu, galime daryti išvadas. Jau matyti, kad amžiaus vidurkis Anykščiuose pakankamai aukštas ir kitose savivaldybėse daugiau nėra tokių gerų duomenų. Tai reiškia, jog Anykščiai – gera vieta gyventi“, – radijo stočiai „Nykščiai“ kalbėjo Alfredas Bulotas, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
Neseniai Anykščių rajono savivaldybėje dirbti pradėjęs A. Bulotas į kraštą atsikėlė iš Vilniaus. Iškeitęs patogų gyvenimą mieste jis įsikūrė Viešintų seniūnijoje esančioje sodyboje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.