A. Baura: Pasitikėjimas didėja S. Skvernelio dėka

Naujausi tyrimai rodo, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVÞS) raumenys auga kaip ant mielių ir neaišku, kada nustos. Per mėnesį naujokų populiarumas pakilo 4-iais procentiniais punktais ir šiuo metu siekia 31 proc.
“Valstiečių” rinkėjų daugėja, nepaisant ir rimtų klaidų. Lyderio Ramūno Karbauskio demaršai, ministrų – Aurelijaus Verygos, Lianos Ruokytės – Jonsson, Kęstučio Navicko ir kitų – švelniai tariant, keistas situacijų ir procesų interpretavimas kol kas nenuvylė.
“Aš manau, kad kilimas susijęs su Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teisingu pasirinkimu, formuojant švarų ir skaidrų kabinetą. Þinoma, tai neatsiejama nuo 59-ių frakcijos narių Seime požiūrio į visa tai. Be to, naujoji vyriausybė neblogai sutaria su Prezidente. Kažką daugiau pasakyti – sudėtinga, nes praėjo labai nedaug laiko“, – teigė LVÞS  Anykščių skyriaus pirmininkas Antanas Baura.  
Jei rinkimai vyktų po savaitės, į parlamentą dar patektų konservatoriai, kurie gautų 12 proc. balsų, socdemai – 9 proc. ir Liberalų sąjūdis – 6 proc. Pastarųjų populiarumas per mėnesį smuktelėjo 3-mis proc.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.