A. Baura – 65 proc., E. Macronas – 65 proc.

Vakar prancūzai išsirinko Prezidentą, o anykštėnai – Seimo narį, kurio daugiau nei pusmetį neturėjo.
Antanas Baura kaip ir Prancūzijos Prezidentas savo priešininką sutriuškino panašia balsų persvara. Skirtumas tik tas, kad anykštėną išrinko 4000, o prancūzą – 30 000 000 žmonių.
Aktyviausiai vakar A. Baura rinko Šovenių rinkimų apylinkės rinkėjai – aktyvumas 46,04 proc. Tiesa, jų iš viso balsuoti atėjo 60. Vaitkūnų gyventojai aktyvumu kiek lenkė andrioniškiečius. Šiose apylinkėse „valstiečiui“ pergalę atnešė 38-ių proc. aktyvumas.
Mažiausiai aktyvūs buvo Velžio (11,35 proc.), Nevėžio (12,33 proc.) ir Trakiškio (12,47 proc.) rinkėjai. Tačiau jie ryškia balsų persvara pergalę atidavė K. Krivickui.
Tenka konstatuoti, jog Lietuva laukė ne kandidatų pasirodymo Anykščiuose, o Paryžiuje, nuo kurių galėjo priklausyti Europos Sąjungos ateitis. Nors A. Bauros patekimas į Seimą sustiprins Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pozicijas, tačiau iš partijos pavadinimo pats laikas išbraukti žodį – žalieji. „Valstiečiai“ kaip ir dera valstiečiams vairuoja galingus, itin aplinką teršiančius, visureigius ir tikrai ne dviračius.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.