A.Baranausko aikštėje susižalojo vyras

Šeštadienį medikai lėkė į Anykščių A.Baranausko aikštę.

Į „Nykščius“ paskambinęs vyras, nenorėjęs sakyti savo pavardės, teigė susižalojęs eidamas ,atrodytų, visai nepavojingoje vietoje. „A.Baranausko aikštėje, netoli kioskelių, einant po manim atsivėrė smegduobė, lūžo plytelė ir įsmukau“, – pasakojo vyriškis. Jis teigė, kad teko kviestis medikus, kurie atvykę apibintavo vyro koją ir davė vaistų. „Stipriai nesusižeidžiau, pakako subintavimo. Mačiau policija jau įbedė ten kuolą, užkabino juostą. Manau, kad ten kažkas negerai su lietaus nubėgimu, todėl po taku paplautas gruntas“, – sakė vyriškis. Jo manymu, aikštę reikia tvarkyti. „Pažiūrėkit, kokie ten kanalizacijos dangčiai, dar parašyta rusiškai Lietuvos TSR, o tokių paplovimų gali būti ir daugiau“, – sakė vyras.

Išties, nors smegduobė neatrodo gili, tačiau matosi, kad grunto paplautas sluoksnis nuvinguriuoja ir toliau po plytelėmis, vadinasi, galima laukti ir daugiau įgriuvų. O ir aptverti reiktų žymiai didesnį plotą, nes nieko neįtardami eina suaugusieji, aplink duobę šokinėja vaikai.

Linas BITVINSKAS

21 komentaras

 1. Anykštėnas

  Mano galva lietaus nuotėkas mieste valdo socialdemokratai, o miesto viešųjų paviršių priežiūra rūpinasi valstiečio vadovaujama savivaldybės įmonė. Taigi, stebėsime kaip rūpinasi žmonėmis ir savo valdomų bendrovių įvaizdžiu reaguodami į avarinę situaciją.

 2. Po žeme gali būti bet kas,nei vienas nenuspės kas nutiks rytoj,ar kitom dienom,gamtos nenuspėsi, mums belieka taikytis

  • Ar tu žinai?

   kiek reikėjo būt alsus prigėrus, kad prie kiosko tokią srovę paleist, kuri net po plytelėmis smėlį išgraužė. Problema -mažai WC kioskelių Anykščiuose !

 3. kokia valdzia

  rajono tokia ir tvarka ,juk visi matom kokie rajono vadovai niekam tike

  • Nesusiprato gyventojai per rinkimus, neišrinko vadovų prezidento į merus, tai dabar nei užtvankos išgriautos, nei tvarkos kaip ligoninėje- kur viskas pagal receptus ir daktaro paskyrimus.

 4. Žiburio g. prie konteinerių tuoj susižalos kas nors, sugadinti, iškilnoti, sulaužyti šaligatviai, baisu net eiti. Kas atsakys uz tai?

  • infoanykščiai

   Anykščių mieste už kelių priežiūrą yra atsakingas Anykščių rajono savivaldybės Statybos skyriaus specialistas Mindaugas Trinkūnas
   Šias pareigas einantis darbuotojas vykdo šias funkcijas:
   renka informaciją apie Savivaldybei priklausančių vietinės reikšmės kelių ir gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, aikščių, bendro naudojimo automobilių stovėjimo aikštelių, tiltų, laiptų, eismo reguliavimo priemonių, atitvarų, kelio ženklų ir kitų transporto statinių, paviršinio lietaus nuvedimo būklę;
   analizuoja surinktą informaciją, apibendrina ir teikia siūlymus Skyriaus vedėjui, administracijos direktoriui, merui apie reikalingus atlikti priežiūros ir eksploatavimo projektavimo, remonto, kapitalinio remonto ir rekonstravimo, statybos darbus ir jų apimtis, rengia numatomų remontuoti, rekonstruoti, statyti objektų sąrašus;
   daugiau informacijos rasite čia:
   https://www.anyksciai.lt/struktura-ir-kontaktai/administracija/51/statybos-skyriusk.-ladigos-1/d13
   Dėkojame, kad rūpinatės miesto problemomis.
   Pagarbiai

   • world peace

    rIš ,,ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS BENDROJO IR ŪKIO
    SKYRIAUS VEIKLOS NUOSTATAI“
    UŽDAVINIAI IR FUNKCIJOS:
    ,,5.10. Kontroliuoti Savivaldybės komunalinio ūkio objektų, t .y. Savivaldybei priklausančių vietinės reikšmės kelių ir gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, aikščių, bendro naudojimo automobilių stovėjimo aikštelių, tiltų, laiptų, eismo reguliavimo priemonių, atitvarų ir kitų transporto statinių, lietaus nuotekų sistemų, gatvių ir kitų viešųjų vietų apšvietimo tinklų, viešųjų tualetų, prekyviečių, žaliųjų plotų, gyvenamųjų rajonų viešosios infrastruktūros, būklę bei atliekų tvarkymą.“

 5. Ot ir iskelk is namu kojas miestan , nezinai kur zemen prasmegsi , vyram da gereu , turi uz ka uzisikabint int dabes krasta tai iki gala neprasmegs.

 6. siaubas

  • alprydai, baik

   siaubuotis, organizmas neatlaikys.

   • savivaldybė kompensuos tau organizmo ištaisymo kainą :), o štai nukentėjęs gyventojas turėtų pasiimti pažymą iš gydymo įstaigos ir kreiptis su prašymų į šaligatvio savininką -savivaldybės administraciją dėl tiesioginės žalos atlyginimo, atsitikus avarijai ant šaligatvio ir patyrus lengvus kūno sužalojimus.

 7. Lipant laiptais nuo bibliotekos į Vienuolio g-vę galima ne tik kojas nusilaužti,bet likti ir be galvos.Laiptų visos plytos juda,išėję iš savo vietų.Įdomu ar miesto svečiai kartais šventės metu nepatirs traumų?

 8. Butu gerai , kad „Nykstys „informuotu , kokia to vyro sveikatos bukle ,gali nuo sumusimo koja gangrenuot ir tada tektu ja nupjaut.

  • nejaugi lep ligoninės direktorius taip darbo ieško chirurginiam skyriui, kad išlaikytų neuždarytą bei „savo“ komandą aprūpintų finansavimu už operacijas iš ligonių kasos?

 9. Mes vaikystėj

  tai „sekretus“ darydavom

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.