Naujienos

Labai brangaus vandens traukinys labai toli nuvažiavęs

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino naujas UAB „Anykščių vandenys” geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. Kaina už kubinį metrą vartotojams didės nuo 49 iki 75 centų už kubinį metrą. Balsuoti dėl šių kainų rajono tarybos nariai turėtų lapkričio mėnesio posėdyje. Kalbinti tiek pozicijos, tiek opozicijos nariai tikina balsuosiantys prieš.

Sausas oras patalpose – sparčiai pradėjusios senti odos priežastis

Pamažu vėstantis oras ir artėjanti žiema signalizuoja apie šaltąjį ir sausąjį sezoną, todėl vis dažniau tenka atsukti šildytuvų temperatūrą namuose ir biuruose. Nors sakoma, kad šiluma kaulų nelaužo, mūsų odai ji gali smarkiai pakenkti – tai viena pagrindinių pirmųjų veido odos raukšlių atsiradimo priežasčių. Tad kaip padėti savo odai, prasidėjus šaltajam sezonui?

Sūnėnui grasino peiliu

Lapkričio 13 dieną, apie 21.30 valandą, Kavarsko seniūnijos Žibučių kaime, 1961 metais gimęs neblaivus (1,74 prom.)vyras, laikydamas rankoje peilį, grasino kartu gyvenančiam blaiviam sesers sūnui, gimusiam 1986 metais, kad jį papjaus.

Gamta krečia išdaigas

Anykštėnė, turinti kaime sodybą, redakcijai atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuota, kad šiltas šių metų ruduo leidžia mėgautis pavasarinėmis daržovėmis ir prieskoniais. O vėl pražydusios gėlės primena vasarišką laikotarpį…

Anykštėnai džiaugėsi medaliais, G.Bražaitė pasiekė šalies rekordą

Praėjusį savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas. Turnyre iš viso varžėsi 210 dalyvių – 160 vyrų ir 50 dailiosios lyties atstovių iš įvairių šalies miestų ir miestelių. Į finalus prasibrovė 56 sunkiaatlečiai, o tarp jų pateko ir Anykščių KKSC atstovai. Visi anykštėnai pademonstravo puikius rezultatus.