Naujienos

Pas jaunuolį rasta galimai psichotropinė medžiaga

Spalio 16 dieną, apie 18.25 valandą, Anykščių miesto Troškūnų gatvėje pas sustabdyto patikrinimui automobilio HONDA CIVIC 1982 metais gimusį vairuotoją, gyvenantį Skiemonių seniūnijos Mačionių kaime, važiavusi kartu su 2000 metais gimusia mergina, gyvenanti Utenos rajono Leliūnų seniūnijos Antalgės kaime, apžiūros metu kelnių kišenėje rasta galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga – kanapės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į Utenos apskrities VPK areštinę.

Neblaivus nesuvaldė automobilio

Spalio 16 dieną, apie 10.18 valandą, Debeikių seniūnijoje, kelyje Rubikiai-Bebarzdžiai-Debeikiai, 1972 metais gimęs neblaivus (2,16 prom.) vyras, gyvenantis Utenos rajono Užpalių seniūnijos Kušnieriūnų kaime, vairuodamas automobilį VOLVO S40, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Antanas Baura „už“ ar „prieš“

Vakar vakare Seime vyko balsavimas dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio  atstatydinimo. Kaip skelbiama žiniasklaidoje, balsavime dalyvavo tik 11 Seimo narių. Trys Seimo nariai balsavo už tai, kad V. Pranckietis būtų atleistas, septyni – kad liktų poste, o vienas biuletenis buvo sugadintas. Iš valdančiųjų salėje liko tik valstiečių frakcijos nariai Antanas […]

Kietojo „Brexito“ įtaka: 7 iš 10 dešimties ketina nebepirkti iš e. parduotuvių

Tuo atveju, jei Jungtinė Karalystė (JK) paliks Europos Sąjungą (ES) iki šio mėnesio pabaigos nesusitarusi dėl išstojimo sąlygų, tai neabejotinai turės neigiamos įtakos tarpvalstybinei elektroninės prekybai ir jos plėtrai Senajame žemyne. Susidūrę su įvairiais pasikeitimais, apsipirkinėti JK veikiančiose e. parduotuvėse gali nustoti dauguma prieš tai jų paslaugomis besinaudojusių europiečių.

Grasino užmušti

Spalio 15 dieną Utenos apskrities VPK gautas 1966 metais gimusio vyro pareiškimas apie tai, kad apie 21.20 valandą Naujųjų Elmininkų kaimo Dvaro gatvėje 2000 metais gimęs sūnus ranka sulaužė kambario duris, grasino užmušti.

Neregiai jau „integruoti“. Kodėl jie tebesijaučia atskirtyje?

Baltosios lazdelės dieną Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS) drauge su Seimo nare Raminta Popoviene pakvietė žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją. Lietuvoje gyvena apie 150 tūkst. žmonių, turinčių regėjimo problemų. 8 tūkst. dėl prastos regos nustatytas žemesnis darbingumo lygis. Dalis jų gyvena visiškoje tamsoje. Neregiai ir silpnaregiai kuria šeimas, augina vaikus, dirba, keliauja, mokosi – gyvena įprastą gyvenimą. Tačiau „įprastą“ šiuo atveju nereiškia „paprastą“.