Naujienos

Visai rimtai. Žiema bus šalta ir labai brangi

Europai šokas – Rusija pristatė dujinį vamzdį prie smilkinio. Rezervuarai nepripildyti, gamtinių dujų kainos Europos rinkoje sumušė visų laikų rekordą – pasiekė 1031 JAV dolerį už 1000 kubinių metrų. „Gazpromo“ pelnas sako pašoko 80 kartų. Kaip čia taip atsitiko? Paaiškinsiu paprastai – Vakarai moka už savo leftistinį ideologinį kvailumą ir moralinį ištižimą.

Jubiliatas „Anykščių vynas“ apdovanojo Anykščius

Nors oras ir pasitaikė rudenėjantis, o Obuolinių šventė kaip visad atėjo savaitgalį, nei kartkartėmis prakiuręs dangus, nei poilsiadienis neatbaidė „Anykščių vyno“ kolektyvo įgyvendinti gražaus tikslo. Paskutinį rugsėjo šeštadienį gamykloje dirbantys kolegos susitiko Anykščių miesto Obelų gatvėje, kurią 95-ojo „Anykščių vyno“ jubiliejaus proga apsodino jaunėlėmis obelimis.

Rima Novikevičiūtė: „Kaip ir visos vertybės, taip ir pagarba maistu prasideda šeimoje“

Virtuvė tai ir jaukiausia namų patalpa, ir geriausia patalpa ugdyti bendrystei. Jei ji didesnė, čia galima ne tik gaminti, bet ir visai šeimai susirinkti prie stalo, pasimėgauti su meile pagamintais patiekalais, pasikalbėti, pasimėgauti skanėstų aromatais. Jaunai šeimininkei virtuvė, tarsi egzamino vietą, čia reikia nuspręsti, ką ruošti iš ko ruošti, kaip ruošti. Maistas turi būti skanus ir sveikas. Seniau jaunamartės pagalbininkė būdavo močiutės virimo knyga.

Fotofaktas. Azerbaidžanas prie stoties?

Prieš „Obuolines“ pagaliau buvo įžiebti naujieji apšvietimo žibintai prie Anykščių autobusų stoties. Vaizdas retą anykštėną paliko abejingą. Nuomonės radikaliai išsiskyrė. Vieniems vaizdas „įdomus ir meniškas“, tačiau kitiems tos „lazdos“, kurios keistai žiūrisi dieną, nepatiko ir naktį. Visų pirma kritikai akcentavo, kad tai visiškai nebūdinga Anykščiams, o vaizdas „primena Azerbaidžaną“. Kitas […]

Kuo ypatingi naujieji „iPhone 13“?

Pristatyti keturi nauji „iPhone“ modeliai: 5,4 colių įstrižainės „iPhone 13 mini“, 6,1 colių „iPhone 13“ ir „iPhone 13 Pro“ bei 6,7 colių „iPhone 13 Pro Max“. Telefonuose sukasi naujas galingas procesorius „A15“. Juose veikia „MagSafe“ belaidžio įkrovimo sistema. Be to, dar labiau išplėsta papildomų aksesuarų pasiūla.

Naują romaną išleidusi Jolita Herlyn: „Neįsivaizdavau, koks galingas yra švelnumas ir koks gydantis gali būti džiugesys“

Klajonės po žmogaus sielos labirintus. Akimirka, kai likimo atsiųstas ženklas tampa aiškus. Ir daug daug knygų. Štai kokius tris maloniausius savo gyvenimo dalykus išvardija jau daugybę metų Hamburge gyvenanti ir knygas ten rašanti lietuvių rašytoja Jolita Herlyn. Nors ir nemėgstanti švęsti gimtadienių, savo 55-erių metų sukaktį ji pažymėjo nauju romanu „Moterų sodas“.