Naujienos

Šimtametei dovanas teikė rajono valdžios atstovai

Svėdasų senelių globos namuose pasveikinta šimtametė.
Ketvirtadienį Svėdasų senelių globos namuose vyko Adventinė vakaronė. Programą parengė globos namų gyventojai, kartu su darbuotojais ir Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos moksleiviais (mok. Sigutė Kovienė), kurie senoliams dovanojo ne tik muzikos kūrinius, bet ir jaunatvišką nuotaiką.

Kaip išmokyti vaiką plaukti: trenerių patarimai tėvams

Net ir garsiausi plaukikai ne tokiais gimsta, o jais tampa. O mokėjimas plaukti nebūtinai turi tapti sportiniu gebėjimu, visų pirma tai – vienas iš gyvybiškai svarbiausių įgūdžių ir atgaiva kūnui. Tad tėvų noras, kad vaikas išmoktų plaukti – visuomet sveikintinas. Kaip prisijaukinti vandenį, nuo ko pradėti ir ko tikėtis mokantis plaukti baseine, pataria Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) plaukimo trenerės Diana Kindurienė ir Lina Miežienė.

,,Žinutė butelyje‘‘ – gamtos pagalbos šauksmas

Traupio pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokinė Indrė Musteikytė 9–12 klasių koncentre laimėjo šalies fotografijų konkursą ,,Žaizdos žemės mūsų‘‘.
Konkursą organizuoja VšĮ „Grunto valymo technologijos“ ir savaitraštis ,,Žaliasis pasaulis“. Konkurso tikslai – skatinti moksleiviją domėtis vietos ir regiono aplinkosaugos problemomis, išaiškinti dirvožemio, miškų, upių ir ežerų taršos židinius, foto technikos priemonėmis parodyti gamtai daromą žalą, ugdyti moksleivių ekologinę savimonę.

Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Anykščių bendrija, vienijanti daugiau nei 70 pagyvenusių Anykščių rajono žmonių, kuriems dažniau pasireiškia sveikatos negalavimai, vykdo Anykščių rajono savivaldybės administracijos finansuojamą sveikatinimo projektą „Būk sveikas 21 amžiuje“. Problema, kuri sprendžiama projektu, – pagyvenusių asmenų lėtinių neinfekcinių ligų bei traumų prevencija per sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimą, aktyvaus laisvalaikio organizavimą.