Naujienos

„Karaliaus Stepono Batoro diena Anykščiuose“ (video)

Kovo 5 dieną Anykščiuose minima „Karaliaus Stepono Batoro diena Anykščiuose“. youtube.com kanale galima pažiūrėti pasakojimą „Karaliaus Steponas Batoras Anykščiuose“, kuriame istorikas Simonas Matulevičius pristatė Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Stepono Batoro 1582 metų kovo 5 d. atvykimą į Anykščius su garbinga delegacija, su kuria jis vyko į Rygą.

Kreipėsi pagalbos – prašo priimti sprendimus, kurie leis atnaujinti veiklą

Anykščiuose veikiantis baseinas „Bangenis“, kartu su dar 5 mažesniuose miestuose veikiančiais baseinais, kreipėsi į Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę, atkreipdami dėmesį į sunkią baseinų padėtį. Kreipimasis taip pat adresuotas Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui ir Švietimo, mokslo ir sporto ministrei Jurgitai Šiugždinienei. Kreipimesi nurodoma, kad baseinai, jau ilgą laiką negalėdami vykdyti veiklos, yra ant išlikimo ribos. Publikuojame Anykščių, Varėnos, Pasvalio, Radviliškio, Širvintų ir Rokiškio baseinų valdytojų poziciją.

Vaikų skyriaus nuostolį dengs

Vasario 26 dieną LRT radijo laidoje „10-12”, kurią vedė žurnalistas Edvardas Kubilius, buvo kalbama apie tai, kad Anykščių gyventojai piktinasi rajono ligonine, kurios Vaikų skyriuje išvydo nukritusias plyteles ir naktipuodį su skyle. Laidoje kalbėjo Anykščių meras S. Obelevičius, kuris užsiminė, kad dėl ligoninės reikalų buvo susitikęs su laikinai einančiu direktoriaus pareigas Daliu Vaiginu.