Naujienos

Ko nori mūsų tėčiai? Dovanų idėjos Tėvo dienos proga.

Kasmet, pirmą birželio sekmadienį, švenčiame Tėvo dieną. Jei mamą įprasta pradžiuginti gėlėmis, tenka pasukti galvą bandant atspėti, kas galėtų pamaloninti tėtį. Kiekvienas iš jų yra unikali asmenybė, tačiau yra vienas bendras bruožas, kuris aktualus beveik visiems. Dovanos vyrams turėtų būti praktiškos, naudingos ir lengvai pritaikomos kasdienybėje. Renkant dovaną tėčiui taip pat verta atsižvelgti ir į jo pomėgius. Siūlome keletą idėjų, kurios padės atspėti, ko nori mūsų tėčiai.

Ką daryti su mirusiojo asmeniniais daiktais

Netekę artimojo, patiriame liūdesį ir gedulą. Tačiau, nepaisant sunkių išgyvenimų privalome pasirūpinti ir buitiniais klausimais, pavyzdžiui, ką daryti su velionio daiktais? Specialistai sako, kad vieno teisingo kelio, kada, kaip ir kur dėti materialųjį mirusio artimojo turtą, nėra. Tačiau sprendimo būdų, kurie gali palengvinti naštą ir padėti apsispręsti, netrūksta.

Rabarbarų sezonas – puikus metas pasimėgauti kvapniu jų pyragu

Rabarbarai daugeliui primena vaikystę, kuomet nusiskynę jų darže mirkydavome kotus į cukrų, medų ar sirupą. Anot sveikatai palankios mitybos konsultantės, gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės, rabarbarai gali aprūpinti organizmą labai naudingais nutrientais, pavyzdžiui, vitaminu C ir K1 bei skaidulomis, todėl jais verta paįvairinti mitybos racioną.

Skatinant stiklo rūšiavimą gyventojams išdalins 100 tūkst. konteinerių

Stiklo taros Lietuvoje kasmet surenkama vis daugiau, o didžiausia pakuočių tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ numato, kad iki 2023 metų vidurio į individualių namų kiemus bus pristatyta daugiau kaip 100 tūkst. stiklo rūšiavimo konteinerių. Per pastaruosius dvejus metus stiklo pakuočių surinkimo apimtis augo 22 proc. iki 33 tūkst. tonų, tačiau pakuočių tvarkymo organizacijos ragina neužmiršti gyventojų švietimo ir edukacijos.

2022 metų vasaros aprangos tendencijos

Prasidedant kiekvienam naujam sezonui, norisi peržiūrėti savo spintą ir į garderobą įtraukti naujų stiliaus detalių. Nesuklysime pasakydami, kad dažniausiai tokie norai kyla prasidedant vasaros sezonui – ženkliai pagerėję orai skatina daugiau laiko praleisti lauke ir pademonstruoti išskirtinį įvaizdį. Tai padaryti bus lengviau, jei žinosite, kokios vasaros mados tendencijos bus populiarios 2022 metais.

Savivaldybė pirks penkis naujus automobilius

Birželio 3-ąją vyksiančiame tarybos posėdyje rajono tarybos nariams bus siūloma pritarti ir leisti savivaldybės administracijai įsigyti penkis naujus tarnybinius lengvuosius automobilius. Tai bus automobiliai 5 sėdimų vietų, įskaitant 1 vietą vairuotojui, kurių vertė ne didesnė kaip 146 000 eurų su pridėtinės vertės mokesčiu.

Jovaiša su Tomilinu – už lyčiai neutralią partnerystę

Seimas po pateikimo pritarė visuomenę skaldančiam valdančiųjų parengtam Civilinės sąjungos įstatymo projektui. Įstatymo projektasbuvo registruotas tik vakar vakare, visuomenė ir patys Seimo nariai vargiai beturėjo laiko su juo susipažinti, o priimtas ryte ne tik konservatorių ir liberalų balsais, bet ženkliai jį palaikant socialdemokratams ir frakcijai “Vardan Lietuvos”.