Naujienos

Mokymasis gamtoje ir iš gamtos

Traupio pagrindinėje mokykloje dar pavasarį buvo pradėtas vykdyti projektas „Mokausi gamtoje ir iš gamtos 4“, kurį finansavo Anykščių r. savivaldybė. Projekto metu mokiniai ugdė dar didesnę meilę gamtai, leisdami joje laiką ir dalyvaudami užsiėmimuose.

Kokias grožio paslaptis nutyli moterys?

Sakoma, kad kiekviena moteris turi savo gudrybių, kurias nori nutylėti, tačiau „Eurovaistinėje“ apsilankiusios moterys atviros – nėra nieko gražiau už sveikatą. Savo kasdieniais grožio puoselėjimo įpročiais atvėsus orams pasidalino modelis Simona Starkutė ir Renata Mikailionytė.

Ūkininkai susirinko tartis – kryžius pakeis traktorių kolonos

Taikios ir tylios visuotinės protesto akcijos „Žalieji kryžiai“ tikslas – protestuoti prieš žemdirbio vardo menkinimą ir jo amato žlugdymą. Ši akcija – pirmoji žinutė visuomenei ir politikams, kad beatodairiškai naikinant žemės ūkį, sunaikinamas visas lietuviškas kaimas. Anykštėnai ūkininkai žada prisijungti ir prie antrosios akcijos dalies. 

Gyvenkime sveikai ir laimingai

Anykščių Trečiojo amžiaus universitetas vykdo projektą ,,Gyvenkime sveikai ir laimingai“, finansuojamą Anykščių rajono savivaldybės. Rugsėjo mėnesį vykome į sveiko maisto šventę Šeduvoje, kurią organizavo Radviliškio sveikuolių klubas ,,Atgaja“. Dalyviai turėjo paruošti sveikų patiekalų stalus, pristatyti receptus. Komisijos vertinimai buvo palankūs anykštėnams. Kaip pirmos vietos laimėtojai, buvome apdovanoti premija – ekskursija po Birštoną. Tą pačią popietę klausėmės paskaitos ,,Mitybos ABC“.