Naujienos

Savivaldybės patvirtino: pietų miegas neprivalomas visuose Lietuvos darželiuose

Ilgus dešimtmečius vaikų darželiuose galiojusi tradicija visus be išimties vaikus guldyti dienos pogulio traukiasi iš Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Visos 60 Lietuvos savivaldybių administracijos patvirtino, kad jų įsteigtuose darželiuose dienos miegas nėra privalomas. Oficialiuose atsakymuose savivaldybių administracijos nurodė kreiptis į jų atsakingą skyrių, jeigu tos savivaldybės darželių ugdytiniams, kurie jau yra išaugę pietų miegą, nėra užtikrinamos alternatyvios dienos poilsio formos.

Pagalba maisto produktais

Anykščių rajono neįgaliųjų draugija koordinuoja programą „Pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis“.
Anykščių miesto ir Anykščių seniūnijos gyventojams maisto paketai bus išduodami š. m. gruodžio mėn. 11- 12- ir 13 d. nuo 900val. iki 1400val. gruodžio mėn. 14 d. nuo 900val. iki 1200val.

Kaip iš tos pačios žemės ūkyje uždirbti dvigubai daugiau?

Grūdų kainos nuolat kinta, todėl ūkininkai gyvena viename iš sunkiausiai nuspėjamų sektorių. Kiekvienų metų rezultatus smarkiai veikia politinės, klimato ir finansų rinkos aplinkybės. Todėl surasti būdą, kaip atliepti kasmet besikeičiančius sektoriaus reikalavimus – užduotis iš nelengvųjų. Kaip akcentuoja sėkmingi ūkininkai, kultūrų įvairinimas – mažiau aptariamas veiksnys, leidžiantis džiaugtis ūkio rezultatais.