Naujienos

„Švaros broliai“ dezinfekuos COVID-19 paveiktas patalpas

Šalyje tebeaugant COVID-19 užsikrėtusiųjų žmonių ir paveiktų zonų skaičiui, bendrovei „Švaros broliai“ Sveikatos apsaugos ministerija suteikė licenciją dezinfekuoti patalpas – tiek profilaktiškai, norint užtikrinti darbuotojų saugumą, tiek tokiais atvejais, kai patalpose buvo aptiktas ar darbuotojams nustatytas koronavirusas. Specialistų teigimu, jau dabar užklausų tokiai paslaugai yra nemažai ir šis skaičius artimiausiu metu tik augs.

Iš Kazimiero Zulono rankraščių fondo

Kazimieras Zulonas nuo 1950 metų iki pat mirties 1997 metų gyveno ir dirbo Anykščiuose. Vyresnės kartos anykštėnai jį mena stambų, augalotą, plataus veido vyrą, su šviesiu lietpalčiu ir visada dokumentų papkute po pažastimi skubantį Anykščių gatvėmis. Tai – pačios erudicijos žmogus, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas, daug metų dirbęs (1958-1971m.) Anykščių rajono Vykdomojo komiteto pirmininko pavaduotoju, kuravęs kultūros ir meno sritis.

Pasaulis. Kinija uždirbo per milijardą

Skelbiama, kad Kinija iš šios epidemijos nemažai uždirbo. Remiantis AFP pranešimais, nepaisant sumažėjusio užsikrėtimų koronavirusu skaičiaus Kinijoje, Pekinas paskatino gamyklas didinti medicinos priemonių gamybą, nes kai kuriose pasaulio vietose trūksta apsauginių priemonių. Nuo kovo 1 d. Kinija eksportavo 3,86 milijardo kaukių, 37,5 milijono apsauginių drabužių vienetų ir 2,84 milijono COVID-19 […]