Naujienos

Plastikos chirurgas – „pripūstos“ krūtinės eina užmarštin

Vienas garsiausių Lietuvoje plastikos chirurgų, plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Kęstutis Maslauskas sako, kad nenatūraliai atrodančios „pripūstos“ krūtinės eina užmarštin. Vyraujančia tendencija tapo natūralumo siekis. Tiesa, specialisto teigimu, yra ir kita tendencija – išvaizdos korekcijų pageidauja vis jaunesni žmonės.

Šventovė sujungia šeimas

Praėjo dar vienas sekmadienis su Šv. Mišiomis šeimoms. Susirinko gausybė žmonių, kurių nemaža dalis buvo mokiniai su tėveliais, besiruošiantys Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui. Tačiau mūsų šeimų bendruomenę visa tai labai džiugina, nes gal keletas iš tų vaikų pamatys, kad ir bažnyčioje gali būti gera…

Pas jaunuolį rasta galimai psichotropinė medžiaga

Spalio 16 dieną, apie 18.25 valandą, Anykščių miesto Troškūnų gatvėje pas sustabdyto patikrinimui automobilio HONDA CIVIC 1982 metais gimusį vairuotoją, gyvenantį Skiemonių seniūnijos Mačionių kaime, važiavusi kartu su 2000 metais gimusia mergina, gyvenanti Utenos rajono Leliūnų seniūnijos Antalgės kaime, apžiūros metu kelnių kišenėje rasta galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga – kanapės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į Utenos apskrities VPK areštinę.

Neblaivus nesuvaldė automobilio

Spalio 16 dieną, apie 10.18 valandą, Debeikių seniūnijoje, kelyje Rubikiai-Bebarzdžiai-Debeikiai, 1972 metais gimęs neblaivus (2,16 prom.) vyras, gyvenantis Utenos rajono Užpalių seniūnijos Kušnieriūnų kaime, vairuodamas automobilį VOLVO S40, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.