Naujienos

Žaliųjų posūkių rodyklių prie šviesoforų dar teks palūkėti

Praėjusiais metais susisiekimo ministro Jaroslav Narkevič įsakymu buvo pakeistos kelių šviesoforų įrengimo taisyklės. Nuo lapkričio 1 d. įsigaliojo pokyčiai, pagal kuriuos lentelės ant šviesoforų su žaliomis rodyklėmis nebegali būti įrenginėjamos.
Apie tai, kada nuimtos žaliosios rodyklės Anykščių mieste bus grąžintos, „Nykščiai“ aiškinasi su Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausiuoju specialistu Linu Šulskumi.

Trečiojo amžiaus universitetas turi naują vadovę

Sausio 21 d. įvyko Anykščių Trečiojo amžiaus universiteto ataskaitinis –rinkiminis susirinkimas. Vadovė Jadvyga Miškeliūnienė pasidžiaugė, kad universiteto veikla buvo įvairiapusiška: aktyviai dalyvavome daugelyje rajono renginių, bendradarbiavome ir dalinomės patirtimi su kitais šalies TAU, vyko kūrybinės dirbtuvės, sveikatingumo renginiai,paskaitos, vykdėme projektus ,,Gyvenk sveikai ir laimingai“, ,,Tautinio kostiumo kūrimas“, keliavome į Kroatiją, aplankėme Ilzenbergo dvarą, Panevėžio muzikinį teatrą, organizavome popietes ir vakarones, sveikinome jubiliatus. Vadovė visiems padėkojo už bendradarbiavimą, geranoriškumą, pagalbą, tačiau dėl pablogėjusios sveikatos pranešė, kad atsistatydina.

„Domino“ teatras dar atvyks

Vakar Anykščių kultūros centre „Domino“ teatras rodė spektaklį „Tobuli melagiai“. Pilnutėlė salė žiūrovų porą valandų, kaip užsieniečiai sako, „turėjo gerą laiką“. Nuotaikingas spektaklis, tikėtina, anykštėnams sukėlė daug gerų emocijų. Skirstydamiesi po spektaklio daugelis replikavo, kad tai buvo vienas iš geriausių matytų „Domino“ pastatymų.
Kovo 25 dieną anykštėnai vėl kviečiami į „Domino“ teatro pastatymą, nuotykių komediją „Testas“.

Anykštėnai laimėjo kelionę į Disneilendą

Draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ keturis mėnesius vykdė akciją „Apdrauskite šeimą ir laimėkite kelionę į Paryžiaus Disneilendą“. Akcijos metu klientai, sudarę naują asmens draudimo sutartį, kuria būtų apdrausti bent du šeimos nariai, galėjo laimėti kelionę visai šeimai į Disneilendą Paryžiuje.

Per keturis dešimtmečius Anykščių rajonas neteko apie 20 tūkstančių gyventojų

Lietuvoje dėl emigracijos ir dėl sumažėjusio gimstamumo gyventojų skaičius nenumaldomai „traukiasi“.  Gąsdina ir oficialiai skelbiami Anykščių rajono  gyventojų surašymo statistiniai duomenys. 1979 m. rajone gyveno 43 101 gyventojas, 1989 m. – 38 335 gyventojai, 2001 m. – 35 066 gyventojai, o 2018 metais jų buvo likę jau 24 173 gyventojai.

Per metus VMI sulaukė beveik milijono klientų skambučių: kur yra Vanuatu ir kokiu autobusu man atvažiuoti?

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad praėjusiais metais Mokesčių informacijos centras sulaukė beveik milijono gyventojų skambučių – tai sudaro apie 80 proc. visų VMI suteikiamų konsultacijų. Skaičiuojama, kad MIC telefonu 1882 per dieną vienas konsultantas suteikia iki 70 konsultacijų, o jiems užduodami klausimai varijuoja nuo įprastų apie verslo liudijimus ar parduotą turtą, iki itin netikėtų: apie Vanuatu egzistavimą bei prašymų pateikti viešojo transporto tvarkaraščius.