Naujienos

Troškūniečiai žiūrėjo į Saulę

2022 m. rugsėjo 30 d., penktadienį, Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto Molėtų astronomijos observatorijoje šešioliktąjį kartą vyko ,,Tyrėjų naktis – 2022‘‘. ,,Tyrėjų naktis – 2022‘‘, tai renginys, kurio tikslas – arčiau supažindinti visuomenę su greta jų dirbančiais mokslininkais, suprantamai ir patraukliai paaiškinti jų atliekamų tyrinėjimų ir ieškojimų esmę ir naudą visuomenei.

Kavarsko „Metų rato“ akimirkos

Praėjusį sekmadienį Kavarske, Mažųjų miestelių sostinėje, šurmuliavo rudens šventė „Metų ratas“. Šventės metų vyko fotografijų paroda „Paskutinis rudens žiedas“, bendruomenių rudens kompozicijų pristatymas, nuotakingas koncertas, pasižmonėjimai ir pasišokimai…

Depresija Lietuvoje ‒ sergančiųjų kasmet daugėja ir ateityje daugės

Kasmet depresija Lietuvoje diagnozuojama daugiau nei pusei šimto tūkstančių gyventojų. Pernai tokią diagnozę išgirdo 65 879 žmonės. Spalio 1 d. Europoje minima depresijos diena – apie šios ligos gydymą, ryšį su pandemija ir karu bei kodėl ji dažniau diagnozuojama moterims, paklausėme psichiatro, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro direktoriaus Martyno Marcinkevičiaus.

Keisčiausi daiktai, išskraidinti į kosmosą: pasižymėjo ir Lietuva

Kosmoso platybės žmoniją gąsdina ir vilioja jau daugybę metų. Praėjusio amžiaus viduryje žmonės į kosmoso platybes skraidino gyvūnus – šunis ar šimpanzes ir tik po to pirmajai kosminei kelionei ryžosi žmogus. Įdomu tai, kad virš žemės buvo iškelta ir nemažai įvairių objektų – žaislų, maisto gaminių ar automobilių, o lietuviai sugebėjo į stratosferą iškelti banko skyrių.

Vaikų rašytoja ir iliustruotoja Lina Žutautė: „Noriu, kad vaikai suprastų – vaizduotė neturi ribų“

„Norėčiau, kad kiekviena metų diena turėtų po Kakės Makės nuotykį. Taigi manęs laukia dar daug darbo“, – sako vaikų rašytoja, jų numylėtinės Kakės Makės kūrėja Lina Žutautė. Nuo 2010-ųjų kartą per metus atidariusi savo namų duris Šiaulių rajone, į pasaulį ji išleidžia po vieną istoriją apie penkiametę nuotykių ieškotoją.

Kanceliariniai ofiso reikmenys

Tvarkant dokumentus kiekvieną dieną ir žymintis svarbią informaciją reikia dar patogesnių ir procesus pagreitinančių įrankių. Tam ir yra skirtas platus kanceliarinių reikmenų asortimentas, kad rastumėte tai, kas jums labiausiai tiktų ir galėtumėte išsirinkti priimtina kaina. Skaitydami toliau sužinosite apie 4office tiekiamus kanceliarinius reikmenis, kurie pristatomi pigiau su geromis akcijomis internetu.