Naujienos

„Lietuvos Maximalistę“ iš Anykščių pasveikino ir G. Nausėda

Šventinį penktadienio, rugsėjo 13-osios, vakarą Vilniuje 17-ąjį kartą buvo apdovanotas rekordinis skaičius gabių ir talentingų Lietuvos moksleivių. Visus juos vienija maksimalizmas – tiek sunkiai dirbant, tiek leidžiant laisvalaikį, tiek svajojant apie ateitį. Tarp nugalėtojų yra ir moksleivė iš Anykščių. Pažangumo stipendija atiteko Gabijai Šinkūnaitei.

Atviras laiškas Donatui Krikštaponiui – kaimo sodybos „Ajerinė“ šeimininkui

Visa tai įvyko šių metų liepos paskutinį savaitgalį. Ilgai ieškojau sodybos prie ežero, todėl labai apsidžiaugiau išgirdęs, kad Jūsų sodyboje dar yra laisvi du triviečiai kambariai. Kiek buvau nustebintas ir pasiteiravau apie esamas sąlygas. Man tai buvo labai svarbu, nes kartu, kaip Jūs žinote, pasigrožėti ir pailsėti buvo atvykę mano artimi draugai iš Prancūzijos. Po Jūsų malonaus paaiškinimo, jog tikrai nebus problemų ir man susipažinus su Jūsų sodyba internetu, jokių abejonių nekilo. Juolab ir kaina nedidelė. Tad sutarėm.

Paulius Stalionis: „Aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju gyvenimą!”

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, po kelerių metų pertraukos, į didžiąją sceną grįžta dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Antrus metus iš eilės, radijo stoties „Lietus“ „Auksinio lašo“ apdovanojimuose nominuotas kaip vienas geriausių dainų tekstų autorių, neseniai visus nustebinęs kaip rašytojas (išleido net dvi pasakų knygas vaikams), dainininkas paruošė ir pluoštą naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį!

Anykštėnų tvora dingo Molėtuose

Rugsėjo 18-ąją į policijos pareigūnus kreipėsi VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninio padalinio darbuotojai, pranešdami, kad iš Dubingių girininkijos, esančios Molėtų r., Dubingių sen., Skauroniškių k., kiemo dingo 10 vnt. vielos tinklo rulonų, skirtų miško želdinių tvėrimui.

Juliaus Aglinsko kūrinys skambės Tauerio tilto požemiuose

Anykštėno  kompozitoriaus Juliaus Aglinsko kūriniai bus pristatyti Jungtinėje Karalystėje festivalyje „Bascule Chambers Concerts 2019“. Kompozicijas atliks pasaulyje žinomas ansamblis „Apartment House“ kartu su vokaliste Elaine Mitchener. „Bascule Chambers Music 2019“ festivalis tęsis visą rugsėjį. Jis vyksta žymiuosiuose Londono Tauerio tilto požemiuose esančioje koncertams skirtoje erdvėje, kuri kviečia klausytojus panirti į […]

Ar už šildymą sąskaitos bus mažesnės, priklausys nuo gamtos…

Viešoje erdvėje pasklido informacija, kad pinga medienos kilmės biokuras. Jei 2018 m. gruodžio mėn. vienas tonos naftos ekvivalentas (tne) biokuro biržoje kainavo 229,36 eurai, šiais metais spalio mėn. šalies mastu planuojama, kad kainuos 188,26 eurai. Kadangi apskrityse biokuro kainos skiriasi, tai Utenos apskričiai spalio mėn. biokuro kaina planuojama 153,75 eurai už tonos naftos ekvivalentą.

Ligita Kuliešaitė mano, kad gėris kuria grožį

Po kovo mėnesį vykusių rinkimų į savivaldybės tarybą ir tiesioginių mero rinkimų dabartinėje Anykščių rajono savivaldybės taryboje – keliolika naujų veidų. Pasikeitė meras, rajono administracijos vadovai, tiksliau vadovės. Šias pareigas užėmė dvi jaunos ir energingos merginos – Ligita Kuliešaitė ir Veneta Veršulytė.

L. Kuliešaitė – bene mažiausiai pažįstama anykštėnams, nors prieš kurį laiką yra dirbusi savivaldybės Bendrajame ir juridiniame skyriuje vyriausiąja specialiste. Susipažinti su administracijos direktore susitikome jos kabinete.

Pavogė dyzelinį kurą

Rugsėjo 17-ąją, apie 07.00 val., pastebėta, kad Anykščiai – Kurkliai – Balninkai – Želva kelio 21-ame kilometre, iš įmonei „Kurklių karjeras“ priklausančio ekskavatoriaus JCB neužrakinto kuro bako pavogta apie 40 litrų dyzelinio kuro.