Naujienos

Kulinarinių knygų autorius Jamie Oliveris savo vaikams prieš miegą pasakotas istorijas sudėjo į nuotykių knygą

Kai turi penkis vaikus, anksčiau ar vėliau į galvą šauna mintis parašyti jiems knygą. Panašu, kad taip ir nutiko bene garsiausiam pasaulio virėjui, kulinarinių knygų autoriui – Jamie Oliveriui. Žiupsnelis nuotykių, lašelis draugystės, šlakelis paslapties ir didžiulis šaukštas magijos… Tokį receptą, kaip parašyti debiutinę knygą vaikams, pateikia pasaulinio garso virtuvės šefas ir bestselerių autorius.

„ATRASK, PAMATYK, IŠGIRSK IR PAJAUSK“

Iki pat XX a. vidurio didelę Anykščių gyventojų dalį sudariusi žydų bendruomenė aktyviai dalyvavo miesto ekonominiame bei kultūriniame gyvenime, išaugino nemažai žymių žmonių. Anykščių miesto raida ir plėtra neįsivaizduojama be žydų. Jų bendruomenė aktyviai prisidėjo prie Anykščių augimo, kultūrinės veiklos. Renginys skirtas pažinti išlikusį materialųjį ir nematerialųjį žydų kultūrinį palikimą, kuris yra sudėtinė Anykščių krašto istorijos ir kultūros dalis.

Kaip sukomplektuoti prieškambario baldus?

Renkantis prieškambario baldus, būtina atsižvelgti į laisvą erdvę. Prieš įsigydami bet kokius baldus, išmatuokite savo prieškambario matmenis, kad pasirinktumėte baldus patogiai. Jei turite nedidelį prieškambarį, apsvarstykite baldus, kurie būtų kompaktiški ir taupantys erdvę, pavyzdžiui, siaurą konsolinį staliuką ar sieninę kabyklą. Kita vertus, jei turite didesnį prieškambarį, galite turėti daugiau lankstumo baldų dydžio ir išdėstymo atžvilgiu.

V. Mainelytė: kai žmogus išsisako, jam palengvėja

Aktorė Vaiva Mainelytė, filmuodamasi „Sidabrinės linijos“ kampanijoj „Pokalbiai senjorams“, pakartojo ne kartą: reikia būti optimistais. Nors ir pripažino ją kalbinusiai laidų vedėjai Nomedai Marčėnaitei – ne kiekviename gyvenimo etape pačiai buvo lengva tą priesaką išpildyti. Tada ypač padėdavo pokalbiai su galinčiais išklausyti, paguosti ir kartu pasijuokti. Kaip tik tai senjorams siūlo „Sidabrinė linija“.

Kaip greitai atlikti būsto remonto darbus?

Remonto darbai įprastai užtrunka ilgiau nei planuota. Tam įtakos gali turėti įvairios priežastys, tokios kaip finansų trūkumas, ilgos tinkamo meistro paieškos ar reikiamų medžiagų remontui stoka. Nors užtikrinti remonto darbų atlikimą laiku gali būti sudėtinga, tačiau šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kurie gali padėti savo būstą įsirengti kiek įmanoma greičiau.