Naujienos

Seniūnijų keliuose kol kas dar niekas neužstrigo

Jau parą be perstojo krintantis sniegas sukėlė problemų ne tik miesto gatves ir šaligatvius valančios „Ecoservice“ bendrovės darbininkams, bet ir tiems, kas prižiūri seniūnijų kelius. Apie padėtį seniūnijose „Nykščiai“ kalbėjosi su rajono seniūnijų seniūnais ir teiravosi, ar daug nusiskundimų gaunama iš gyventojų, ar nieko dar neteko traukti iš pusnies?

Anykščių centre suplanuoti eksperimentai – už milijoną panašės į turgų

Panašu, kad Anykščių A.Baranausko aikštė, jau apstatyta kioskais, sulauks konkurentų – kilnojamų paviljonų. Rajono tarybos posėdyje bus teikiama balsavimui klausimas pritarti Anykščių rajono savivaldybės administracijos teikiamo projekto „Kultūrinio verslumo eksperimentai ir impulsai Anykščių centrui“ įgyvendinimui. Prie šio projekto savivaldybė biudžeto lėšomis prisidės ne mažiau kaip 10 proc. projekto išlaidų. Jei projektas bus patvirtintas, numatoma A. Baranausko aikštėje už beveik milijoną eurų įrengti 8 kilnojamus paviljonus.

Ruošiasi gausiam snygiui ir prašo gyventojų kantrybės

Sinoptikai prognozuoja, jog šiandien kone visoje Lietuvoje prasidės kelias dienas truksiantis snygis, galimas plikledis, daugelyje rajonų pustys. Per artimiausias tris paras sniego danga vietomis gali išaugti net iki 30 cm. „Ecoservice“ grupės kelių priežiūros komandos pasiruošusios nenutrūkstamiems darbams ir prašo gyventojų būti kantriais bei bendradarbiauti.