Naujienos

Garso patranka prišaudė ir „fake news“

Paskelbę apie tai, kad garsinė patranka jau kuris laikas neleidžia naktimis miegoti, sulaukėme netikėtų komentarų – kažkas tariamai iš „savivaldybės“ aiškino, kaip savivaldybė atsižvelgia į gyventojų skundus ir juos sprendžia, „poilsiautojai“  rašė, kad pabėgo, nes nerado žadėtos ramybės Anykščiuose, o įstaiga „Verslo informacijos ir turizmo centras“ žadėjo kompensuoti nuostolius turistams.

Mitai apie makaronus – kokius iš tikrųjų rinktis

Daugelis lietuvių garbina itališką virtuvę, tačiau būtiniausių žinių apie esminį šios virtuvės ingredientą – makaronus – jiems labai trūksta. Lietuviams makaronai vis dar asocijuojasi su sovietiniu požiūriu į siaubingos kokybės akimirksniu į košę suverdantį produktą, tikina Italijos gastronominės kultūros ekspertas Paulius Jurkevičius. Manoma, kad kokybiški makaronai – geltoni ir lygus, kai iš tiesų – yra visiškai priešingai. Tad kaip iš tiesų pasirinkti kokybišką pastą?

Floristika gimdo vis įdomesnius projektus (galerija)

Gėlės lydi mus švenčių metu, dovanodami jas norime suteikti džiaugsmo ar paryškinti progos iškilmingumą, išreikšti jausmus, „pasakyti“, kas žodžiais nenusakoma. Vieni dovanoja gėles tik jubiliatams ar, parodydami pritarimą apdovanojimui pagal nuopelnus, kiti gėlių puokštes prisimena, kai to reikalauja tradicijos ir etiketas, dar kiti ilgai netrunkančiomis laimės akimirkomis. Yra žmonių, kurie kasdien su nuostabiausiomis puokštėmis palydi laimės pasitikti daugybę žmonių. Tai žmonės savo darbinę veiklą susieję su floristika. Tokia veikla ne tik verslas, bet ir kūryba Kalbiname šio verslo naujoką ir entuziastą Mindaugą Jonušą, norėdami sužinoti, kokie įspūdžiai lydi pirmuosius žingsnius floristikos versle.

„Tautiška giesmė“ skambės 12-ąjį kartą

Šiemet liepos 6 d., lygiai 21:00 Lietuvos laiku, jau 12-ąjį kartą visame pasaulyje vienu metu skambėsianti „Tautiška giesmė“ pirmą kartą lietuvių vieningai buvo sugiedota 2009 metais. Tąkart ji skambėjo Lietuvos vardo tūkstantmečio proga. Per daugiau nei dešimtmetį lietuvių visame pasaulyje puoselėjama tradicija šiandien jau yra įgavusi ir oficialų statusą – liepos 6 d. švenčiama ne tik Valstybės ar Karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės“ diena. Šiemet prie to prisideda dar ir pasaulio žmonių bendrystės paminėjimas.