Naujienos

Į naują ekspoziciją atvežtos pirmosios mašinos

Pirmadienį, rugpjūčio 19-ąją, į Siauruko muziejų Anykščiuose atvažiavo ir čia įsikūrė pirmieji du automobiliai, kuriems jau daugiau nei po 50 metų. Tiesa, ne savo ratais iki Anykščių atriedėjo, o buvo atvežti ir tik po to atsargiai įvairuoti bei pastatyti čia kuriamoje naujoje istorinių transporto priemonių ekspozicijoje.

Septintą kartą susibėgo krūvon

Sakoma, kad per Žolinės šventę reikia susibėgti krūvon, kad likusius metus užbaigtumėm sėkmingai ir ateityje būtume turtingi. Nežinia kas, magiškas skaičius septyni ar muziejininkų paruošta turininga šventės programa į Arklio muziejų švęsti Žolinės pritraukė šimtus anykštėnų ir daug kitų svečių iš įvairių Lietuvos vietų.

„Purpurinis vakaras“ kitais metais virs kultūros festivaliu (galerija)

„Buvo buvo, kaip nebuvo, bet galėjo būt blogiau!“, – šmaikščiu aktoriaus Andriaus Kaniavos eilėraščiu ir jį palydėjusia juoko banga Anykščiuose baigėsi dvyliktasis nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras“. Akustinės muzikos gerbėjams jis padovanojo galybę kultūrinių susitikimų, spalvingų emocijų ir pažadą susitikti kitais metais. Ir jau ne bardų, o kultūros festivalyje „Purpurinis vakaras“.

Žolinių linksmybės Budrių bendruomenėje

Pernai startavęs konkursas – „100 – mečio Žolinės“ išrinko 21 sodybą, kurių šeimininkai gražiai tvarkosi aplinką ir augina gėles. Visos jos buvo apdovanotos geltonos tulpės ženklu. Šiais metais reikėjo pasistengti, kad šalia geltono tulpės ženklo atsirastų žalias tulpės ženklas, todėl geras paskatinimas sulaukė dėmesio ir gražių sodybų net padaugėjo.