Naujienos

Braškės pinga

Šiemet braškių derlius prasidėjo gana vėlai. Braškių sezono pradžioje už kilogramą uogų jų augintojai prašė net 12 eurų. Vėliau uogos atpigo iki 8 eurų už kilogramą. Dabar jų galima nusipirkti jau už 4 eurus ar net už 3,50 euro. Socialiniuose tinkluose buvo patalpinta informacija, kad pačiam prisiskinus braškių, už jų kilogramą tektų mokėti tik porą eurų.

Itališkas FILA žavesys

Tikriausiai esate pažįstamas su FILA prekės ženklu, tačiau ar kada susimąstėte apie jo istoriją ir įmonės kelią dar prieš tai, kai ji su trenksmu grįžo kartu su retro ir nostalgijos mada? Ši Italijoje gimusi kompanija – tikras kokybės, mados ir inovacijų junginys, pamėgtas keletos kartų ir nuolat naujai stebinantis savo unikalia apranga ir avalyne.

Muziejininkų Joninės – šienapjūtė, laužai ir klasikinė muzika

Paskutinį birželio savaitgalį Anykščių muziejininkai įvairiose krašto vietose pažėrė renginių įvairių skonių ir pomėgių kultūros gurmanams: džiugino folkloro ir klasikinės muzikos atlikėjai, buvo pristatomos archeologijos vertybės. Birželio 24-osios vakare, kai masiniai Joninių laužai jau išblėso, tradicijų vakarą apeigų mėgėjams Jono Biliūno sodyboje-muziejuje Niūronyse dovanojo folkloro ansamblio „Vydraga“ vyrai iš Vilniaus. […]

Anykščių rajone išduota per 20 leidimų-higienos pasų

Šiais metais Anykščių rajone ūkinei komercinei veiklai vykdyti fiziniams ir juridiniams asmenims išduotas 21 leidimas-higienos pasas. Kaip ir anksčiau daugiausia leidimų-higienos pasų išduota grožio (plaukų, veido ir kūno, nagų priežiūros) paslaugų veiklai vykdyti – 17 ir tik 4 – kitoms (ugdymo, globos ir slaugos namų, išplėstinės praktikos vaistininko, ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros) veikloms vykdyti. Grožio paslaugas Anykščių mieste teikia ir dvi ukrainietės, atvykusios iš karo niokojamos Ukrainos. Pateikus prašymus, šiemet panaikinti 9 leidimų – higienos pasų galiojimai. Trims juridiniams ir vienam fiziniam asmeniui prašant, leidimų-higienos pasų galiojimai buvo sustabdyti.