Naujienos

Fotofaktas. Anykščiuose vyksta Obuolinių šventė

Nuo pat ankstyvo ryto miesto parke vyko šurmulys – prekeiviai krovėsi prekes. Pirkėjai į rudens gėrybių mugę pradėjo rinktis jau apie 8 valandą. Mugėje – sodinukai, gėlių daigai, mėsos gaminai, sūriai ir rūkyta žuvis, pyragai, šakočiai, net gruziniškas chačiapuris. Valančiaus gatvėje savo prekes buvo išdėstę mezgėjai, siuvėjai, vilnos vėlėjai ir […]

Naujas „Šilelio“ numeris jau prekyboje

Šiame numeryje perskaitysite apie tai, kaip nebaigusi dengti Kavarsko kultūros namų stogo iš darbo vietos pabėgo darbų konkursą laimėjusi firma. Laikraštyje yra publikacijos apie kandidatų į Seimą pinigines lėšas ir apie ligoninės personalui padidintas algas. Pavartę laikraščio puslapius, atrasite informaciją apie kandidatų į Seimą debatus, apie „Vaižgantines“, apie Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkės Fainos Kukliansky viešnagę Anykščiuose, apie galutinius kūrybinių dirbtuvių komandų darbo rezultatus.

Apvogta senolė

Rugsėjo 16 dieną, apie 16.40 valandą, 1934 metais gimusi moteris, gyvenanti Kavarsko seniūnijos Janušavos kaime, po nepažįstamų moterų apsilankymo pastebėjo, kad iš gyvenamojo namo pavogta  2 700 eurų. Padaryta žala 2 700 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.