Naujienos

Smurto, pažeminimo istoriją Egipte pasiryžusi papasakoti Anna Moon: „Esu laiminga baigusi savo pragaro kelią“

„Sudėtinga vaikystė, meilės stygius, dvi iširusios santuokos, suaugęs nuostabus sūnus ir, ironiškai tariant, prabangus kruizas Nilu, palikęs siaubingą skausmą, baisiausias patirtis, sudėjęs visus taškus ant „i“ ir kartu tarsi paruošęs, sustiprinęs naujam gyvenimui“, – taip trumpai knygos „Pagrobta savo noru“ herojės istoriją pristato knygos autorė, žurnalistė Dalia Musteikytė.

Metinė infliacija toliau mažės, didesnio kritimo tikimasi vasarą

Išankstinei metinei infliacijai sausį sumažėjus iki 18,4 proc., ji toliau mažės, o vasarį gali būti mėnesio defliacija, prognozuoja ekonomistai. Vis dėlto kiti sako, jog didesnio infliacijos kritimo reikėtų tikėtis nuo vasaros vidurio, nes įtempta padėtis pasaulio rinkose kurį laiką gali palaikyti didesnį tiek metinės, tiek mėnesio infliacijos lygį.

Tėvų ir vaikų pokalbiai kartais atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metus dirba mokytojo padėjėja, pradėjo studijuoti pedagogiką, taip pat savanoriauja ir dirba „Vaikų linijoje“ – ji veda mokymus naujiesiems savanoriams bei yra budėjimų koordinatorė.

VISŲ LAIKŲ „AUKSINIAI HITAI“

 Sausio 27d. 18.00 val. Anykščių Kultūros centrą sudrebins grupės „Hiperbolė“ legenda, dainų autorius ir atlikėjas -Viktoras Prapras. „Visų laikų Auksiniai Hitai“- tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų  gražiausi grupės „Hiperbolė“ kūriniai, su kuriais užaugo jau kelios lietuviškos muzikos mylėtojų kartos ir kurie daugeliui primins jaunystę, gražiausius išgyvenimus, dar kartą pakvies patirti teigiamas emocijas.

Pirmą kartą Anykščiuose parodoje Jono Tvardausko gintaro dirbiniai

Sausio 26 dieną, minėdami tautodailininko Jono Tvardausko 85-ąsias gimimo metines, nutarėme surengti parodą ir parodyti tai, ko anykštėnai dar nematė. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje organizuota paroda „Tautodailininko Jono Tvardausko dirbiniai iš paslapčių skrynios“, kurioje eksponuojami 1970–1975 m. laikotarpiu sukurti tautodailininko meno dirbiniai iš gintaro.

Kaip Kurklių mokiniai ir darželinukai su barsuku bendravo

Pusiaužiemis – toks laikas, kai viltys ir norai persipina su tikrove, kai nuo šalčio ir drėgmės pavargę žmonės ir gyvūnai ima svajoti apie pavasarį. Ir kyla klausimai: kaip jo atėjimą paspartinti, kaip padėti žvėreliams, bitutėms, augalams ir vieni kitiems išlaukti likusį laiką? Gal reikia griebtis kokių burtų, gal reikia atsigręžti į senolių išmintį ir iš ten pasisemti kantrybės? O gal tiesiog reikia būti labai linksmiems ir savo šypsenomis visus aplink sušildyti, kad laukimo laikas greičiau prabėgtų?

Sveiki ir gražūs dantys – mėgaukitės skaisčia šypsena

Turbūt ne kiekvienas galėtų pasigirti gražiais ir sveikais dantimis. Dantys dažnai linkę gesti, o ir be gedimų yra ką koreguoti, kadangi šypsena ne visada tokia graži, dantys gali būti kiek pageltę, su apnašomis. Visam tam yra puikūs odontologų rekomenduojami sprendimai, kurie padės užmiršti burnos ertmės rūpesčius ir leis mėgautis gražiais bei sveikais dantimis.