Naujienos

Augintinis namuose – ir džiaugsmas, ir atsakomybė: veterinarė įvardijo dažniausiai šeimininkų daromas klaidas

Kiekvienas gyvūnų mylėtojas pritars, kad augintinis kasdienybei suteikia daug meilės, džiaugsmo ir gerų emocijų. Veterinarijos gydytoja Ugnė Černiauskaitė primena, kad norint užtikrinti gerą gyvūno savijautą svarbu kruopščiai pasirūpinti visais jo gyvenimo aspektais – mityba, higiena ir aktyviu judviejų su šeimininku laisvalaikiu. Veterinarė dalinasi, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkant augintiniui maistą, kaip saikingai jį lepinti skanėstais bei įvardijo dažniausiai šeimininkų daromas klaidas, kurios nulemia įvairius augintinio negalavimus.

Nepasimeskite tarp makaronų formų

Tikrai nesuklysime sakydami, kad makaronų rasime kiekvienos virtuvės spintelėje – jie gelbėja ir dienas iki stipendijos skaičiuojantį studentą, ir po darbų su šviežiai ruošta vakariene prie stalo susėsti skubančią šeimą. Gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė sako, kad makaronai nepagrįstai yra įgiję menkaverčio patiekalo reputaciją, nes jie aprūpina žmogaus organizmą būtinais kompleksiniais angliavandeniais, o pasirinkus visogrūdo makaronus tai bus ir vertingas skaidulų šaltinis. Prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva padės nepasiklysti makaronų formų gausybėje ir pasirinkti tinkamiausią ruošiamam patiekalui.

„Purpurinis vakaras“ skelbia datą: septynioliktasis festivalis Anykščius pripildys kultūros

Kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“ jau septynioliktus metus – priešpaskutinį vasaros savaitgalį – kultūros piligrimams tiesia kelius į Anykščius. Gyvo garso koncertai, spektakliai, susitikimai su kūrėjais, filmų peržiūros, tradiciniai vidurnakčio poezijos skaitymai. Festivalio programos kūrėjai siunčia aiškią žinią – purpuru nušvitę Anykščiai festivalio dienomis yra pilni kultūros.

Paneigė stereotipus apie skirtingų kartų darbuotojus

Jauni darbuotojai drąsiau išsako lūkesčius dėl darbo sąlygų, jie labiau suinteresuoti karjera ir dažniau domisi darbo sąlygomis. Vyresni – lojalesni darbdaviui, labiau paiso vidaus tvarkos taisyklių, atidesni, lengviau susidoroja su stresu. Tokias darbdavių nuomones fiksavo Užimtumo tarnybos apklausa, kurios metu apklausta 2,5 tūkst. įmonių ir įstaigų atstovų.