Naujienos

womans faces in close up

Kaip galite apgamus pasitikrinti savarankiškai namuose?

Nėra laiko, ne šiandien, nieko čia baisaus – dažnai tokios mintys mus lydi atidėliojant apgamų patikrą. Tačiau ypatingai artėjant vasarai ir sugrįžtant saulės kaitrai patariama pasirūpinti savo oda – naudoti ne tik stiprią SPF apsaugą turinčias priemones, bet ir reguliariai tikrintis apgamus. Jeigu šiuo metu stinga užsirašyti profesionaliai apžiūrai, „Eurovaistinės“ farmacininkė Jelena Deksnienė pataria bent dėmesingai apžiūrėti savo kūną pasitelkus apgamų ABCDE metodą.

Visiškai saugi zona, kur grįžti į save

Kultūra ir kaimas ilgą laiką buvo priešingos savokos. Malonu, kad pastaruoju metu padėtis keičiasi. Kaimo gyventojai neatsiriboja nuo kultūrinio gyvenimo ir net atvirkščiai – apsigyvenę kaime atranda ramybę, komfortą ir patys kuria. Jauna Kotrynos ir Algimanto Meidų šeima nusprendė palikti miestą ir  ieškoti savęs atvykdami gyventi į kaimą. Pasirinko Anykščių rajoną, Alūkėnų kaimą. Ten nusprendė save išbandyti ir atrasti užsiimdami smidrų bei ,,šitaki“ grybų auginimu. Taip atsirado „Meidukis“. Gyvenimas kaime pasiteisino atradus vidinę pilnatvę ir ramybę, pabėgus nuo didelio miesto šurmulio.

Troškūniečių tiltai buvo tvirti

Respublikiniame „Makaronų tiltai 2022‘‘ finale dalyvavo dvi troškūniečių komandos. Gegužės 20 d. VILNIUS TECH vyko Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2022‘‘ finalas, kuriame dėl čempionų titulo varžėsi 11 komandų iš Šiaulių, Klaipėdos, Vievio, Kupiškio miestų mokyklų, Vilniaus Gedimino technikos universiteto bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija. Į šį renginį buvo pakviestos […]

Kas užkemša ir plaučius, ir dujų katilus

Klimatologų teigimu, vasaros Lietuvoje tampa vis karštesnės su dažnėjančiais sausais laikotarpiais. Dėl to žvyrkelių ir jų keliamų dulkių problema vis gilėja – gyvenantiems šalia neasfaltuotų kelių tenka kvėpuoti dulkėmis, kurias sukelia pravažiuojantys automobiliai ar pučiantis stipresnis vėjas.