Naujienos

Baigia išleisti Anykščių užtvanką (galerija)

Anykštėnai ieško upės, klausia, kur dingo Šventoji, spėja, kad upė nusekusi dėl to, jog maža kritulių. O išties jau kelios dienos kaip Anykščių mieste užtvankos skląsčiai nuleisti beveik iki dugno ir užtvankoje buvęs vanduo baigia išbėgti. Anykščių savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Virmantas Velikonis kviečia anykštėnus ateiti pasižiūrėti, kaip atrodo upė.

Į naują ekspoziciją atvežtos pirmosios mašinos

Pirmadienį, rugpjūčio 19-ąją, į Siauruko muziejų Anykščiuose atvažiavo ir čia įsikūrė pirmieji du automobiliai, kuriems jau daugiau nei po 50 metų. Tiesa, ne savo ratais iki Anykščių atriedėjo, o buvo atvežti ir tik po to atsargiai įvairuoti bei pastatyti čia kuriamoje naujoje istorinių transporto priemonių ekspozicijoje.

Septintą kartą susibėgo krūvon

Sakoma, kad per Žolinės šventę reikia susibėgti krūvon, kad likusius metus užbaigtumėm sėkmingai ir ateityje būtume turtingi. Nežinia kas, magiškas skaičius septyni ar muziejininkų paruošta turininga šventės programa į Arklio muziejų švęsti Žolinės pritraukė šimtus anykštėnų ir daug kitų svečių iš įvairių Lietuvos vietų.